ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک سنگین در محورهای چالوس، هراز و قزوین - رشت و همچنین ترافیک نیمه سنگین در فیروزکوه و برخی جاده‌های دیگر، از یک‌طرفه شدن جاده چالوس از عصر امروز خبر داد. خبرگزاری تسنیم: سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک سنگین در محورهای چالوس، هراز و قزوین - رشت و همچنین ترافیک نیمه سنگین در فیروزکوه و برخی جاده‌های دیگر، از یک‌طرفه شدن جاده چالوس از عصر امروز خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در معابر و راه‌های بین‌شهری اظهار داشت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی، ترافیک در محور کرج چالوس از میدان حافظ تا تونل شماره 6, سه راهی دیزین تا تونل کندوان و از پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: همچنین ترافیک خودروها در محور هراز از آبعلی تا امام زاده هاشم و محدوده‌های پلور, آب اسک, سه راهی لاسم, کهرود, تونل تکاور 2 وگزنک نیز سنگین گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این محورها، تصاویر دریافتی، حاکی از ترافیک سنگینی در محور رشت - قزوین ور در محدوده منجیل و رودبار دارد.

رحمانی افزود: بنابر آخرین گزارش‌ها، ترافیک عبوری در محورهای قزوین زنجان, زنجان تبریز, قزوین رشت و محور فیروزکوه از سوادکوه تا شیرگاه نیز نیمه سنگین است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، حرکت خودروها از ساعت 14:30 امروز از سمت مرزن آباد به سمت میدان امیرکبیر کرج ممنوع است و با توجه به حجم ترافیک در محور چالوس،‌ زمان اتمام این ممنوعیت مشخص خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات