شرط ناجا برای برگزاری کنسرت ها

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی مخالف موسیقی و کنسرت نیست. خبرگزاری مهر: سخنگوی نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی مخالف موسیقی و کنسرت نیست.

سردار سعید منتظرالمهدی شامگاه پنج شنبه در بازدید از مرکز مشاوره و کلانتری ۱۲ شهرستان گنبدکاووس گفت: ما مخالف موسیقی و کنسرت نیستیم و اجرای هر کنسرت منوط به گرفتن مجوز از اداره ارشاد برای تایید محتوا و مجوز از اماکن نیروی انتظامی برای امنیت آن است.

وی افزود: کلیه اقدامات نیروی انتظامی بر مدار قانون است. قانون تشکیل نیروی انتظامی، قانون نظارت بر اماکن عمومی است.

وی تصریح کرد: تصادفات کشور طی ۲۱ روز ماه مبارک نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۸ درصد کاهش یافته است.

وی در مورد معافیت مشمولین گفت: کسانی که ۸ سال از خدمت سربازی آنها گذشته باشد و تا پایان سال ۹۴ غیبت داشته باشند در طرح پرداخت جریمه مشمولین قرار خواهند گرفت و در این طرح مشمولین از دیپلم تا لیسانس بنا به جدول شامل ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی خواهند بود.

سخنگوی نیروی انتظامی ادامه داد: البته به غیر از جریمه شامل یکسری معافیت هایی چون سلب از مسئولیت مدیریتی چون شرکت در کاندیدای ریاست جمهوری، نماینده و شورای شهر و روستا خواهد بود.

منتظرالمهدی در مورد ارتقاء مراکز مشاوره گفت: در کشور ۶۲۵ دایر مرکز مشاوره وجود دارد که طی چند ماه به ۱۰۰۰ مرکز مشاوره خواهد شد و مطمئنا در استان های مرزی که کلانتری دایر شده باشد، باید مرکز مشاوره نیز دایر شود.

وی در بحث فعالیت های حوزه پیشگیری از مواد مخدر گفت: بخشی از این حوزه، آموزشی است که طی در سه مقطع پیشگیری اولیه، ثانویه و مداخله خواهد بود.

وی ادامه داد: گام اول ما آموزش مبتنی بر درمان خواهد بود و در دستور کار همکاران قرار دارد که با حضور در هر محفل، مجالس و مدارس عمومی راه های پیشگیری، در معرض عموم مردم به صورت آموزش قرار خواهد گرفت و در مرحله آخر، بحث مداخله خواهد بود که امیدواریم که این امر هیچگاه اتفاق نیفتد.

وی در خصوص عفاف و حجاب گفت: طی سفر به استان گلستان و بازدیدی که امروز داشتم، خوشبختانه در مسئله حجاب مشکلی دیده نشد و خیلی خوشحالم که در این استان هم حجاب و هم مسئله روزه داری رعایت شده است.

سخنگوی نیروی انتظامی تصریح کرد: در بحث عفاف و حجاب ما منتظر طرحی هستیم که قرار است به دستور ریاست جمهوری بررسی شود ولی کما فی السابق طرح امر به معروف و نهی از منکر در حال انجام است و نه موسمی و نه فصلی است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « شرط ناجا برای برگزاری کنسرت ها » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات