پیشنهاد سردار نقدی برای پایان فقر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مورد توجیه برخی افراد که رابطه با آمریکا را راه‌حل شکوفایی اقتصادی و بهبود معیشت مردم می‌دانند، اظهار کرد: اگر ثروت همین غارتگرانی که شعار می‌دهند مردم گرسنه‌اند و باید با آمریکا برای بهبود وضعیت رابطه داشته باشیم را بین مردم تقسیم کنند دیگر گرسنه‌ای نمی‌ماند. تابناک: سردار محمدرضا نقدی در نشست صمیمی با اساتید، دانشجویان و کارکنان بسیجی دانشگاه‌های استان کرمانشاه، اظهار کرد: همان‌طور که بارها در فرمایشات رهبر معظم انقلاب شنیدیم، مسئله روز ما مسئله نفوذ است.

به گزارش تابناک رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مورد توجیه برخی افراد که رابطه با آمریکا را راه‌حل شکوفایی اقتصادی و بهبود معیشت مردم می‌دانند، اظهار کرد: اگر ثروت همین غارتگرانی که شعار می‌دهند مردم گرسنه‌اند و باید با آمریکا برای بهبود وضعیت رابطه داشته باشیم را بین مردم تقسیم کنند دیگر گرسنه‌ای نمی‌ماند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: بر اساس استدلال و منطق شکم‌پرستان باید گفت که برای رسیدن اقتصاد به شکوفایی باید چندین عنصر مادی از جمله نیروی انسانی، دانش و فناوری، مواد اولیه، انرژی، بازار مصرف و سرمایه مالی لازم است.


[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « پیشنهاد سردار نقدی برای پایان فقر » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات