من خواب پدر شهیدم را دیدم و این خواب را با دنیا عوض نمی‌کنم

به گزارش مشرق، شهید محمد الله‌دادی فرزند علی دارای دو فرزند پسر است که در زمان شهادت پدر در سال 69، چهار و دو ساله بودند، شغل پدر شهید کشاورزی و دامداری و مادرش هم خانه‌داری بود.

پدر شهید مکتب رفته بود و قرآن هم تدریس می‌کرد و خود شهید الله‌دادی نیز مکتب می‌رفت و معلم قرآن بود.

شهید اخلاق بسیار خوبی داشت، قرآن زیاد تلاوت می‌کرد و مردم را همیشه به کارهای خوب تشویق می‌کرد.

مدارا کردن با فقرا و احترام گذاشتن و خوب رفتار کردن با پدر و مادر از ویژگی‌های بارز این شهید بود.

محل خدمت شهید روستای منیج‌بندری در اطراف شهرستان بم بود و وی مامور کمیته و  مبارزه با قاچاق بود.

به گفته خواهر شهید، ایشان همیشه قرآن را با تلفظ صحیح عربی قرائت می‌کرد و اگر پدر یا هر شخصی در خواندن قرآن اشتباه می‌کرد با احترام به وی یادآوری می‌کرد.

وی برای آموزش قرآن در مکتب از فقرا هزینه‌ای دریافت نمی‌کرد و اگر فقیری لباس نداشت، شهید لباس خود را به او می‌دادند و این خوب بودن و مجتهد بودن را محمد از گذشتگانش به ارث برده بود.

محمد هیچ‌وقت دانش‌آموزان مکتب را تنبیه نمی‌کرد و همیشه با خوشرویی با آن‌ها برخورد می‌کردند، در منطقه جبالبارز عموی شهید در حال خواندن قرآن با صدای بلند بوده که شهید اشتباهات را به ایشان تذکر داد و تشویق شد.

یسنا دختر شهید که همیشه برای پدرش گریه می‌کند، می‌گوید، پدرم پیش خدا رفته و من خیلی دوستش دارم، اگر تمام خوشی‌های دنیا و تمام اموال دنیا را داشته باشی و پدر نداشته باشی، هیچ چیزی نداری، من خواب پدرم را دیدم  و این خواب را با دنیا عوض نمی‌کنم.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «من خواب پدر شهیدم را دیدم و این خواب را با دنیا عوض نمی‌کنم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات