مرکز بین المللی تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته مخابراتی راه اندازی شد -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش مخابرات:

به گزارش آکاایران: با همکاری کره جنوبی،

 

آکا ایران-تفاهم نامه همکاری بین شرکت توسعه اعتمادمبین به عنوان سهامدار اکثریت شرکت مخابرات ایران و مجموعه انستیتو تحقیقات و فناوری کره جنوبی به امضا رسید.

,مرکز,المللی,تحقیق,[categoriy]

مرکز بین المللی تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته مخابراتی راه اندازی شد

مرکز بین المللی تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته مخابراتی راه اندازی شد -آکامرکز,المللی,تحقیق,توسعه,فناوری,پیشرفته

آکاایران: مرکز بین المللی تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته مخابراتی راه اندازی شد

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، مرکز بین المللی تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته مخابراتی و اطلاعاتی با همکاری شرکت توسعه اعتماد مبین و انستیتو تحقیقات و فناوری کشور کره جنوبی ( ETRI) راه اندازی شد.

به گزارش آکا ایران به نقل از ایسنا، در این مراسم که صفری، مدیرعامل شرکت توسعه اعتمادمبین و قائم مقام مدیرعامل شرکت ETRI حضور داشتند؛ آغاز همکاری طرفین برای ایجاد مرکز بین المللی تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته مخابراتی و اطلاعاتی اعلام شد.

بر اساس این گزارش، در این مرکز که با سرمایه گذاری مشترک بین ایران و کره جنوبی ایجاد شده، تحقیق و توسعه در مورد فناوری های پیشرفته مخابراتی و اطلاعاتی، فناوری های هوشمند، فناوری های اطلاعاتی و محاسباتی و سلامت الکترونیک انجام می شود.

در همین رابطه "شرکت سلامت الکترونیک برکت" یکی از زیرمجموعه های شرکت توسعه اعتمادمبین نیز به توسعه خدمات حوزه سلامت الکترونیک با همکاری ETRI خواهد پرداخت و آزمایشگاهی تخصصی تحت عنوان" آزمایشگاه فناوری های سلامت الکترونیک" را با همکاری ETRI در این مرکز تحقیقاتی ایجاد خواهد کرد.

بنا بر اعلام انستیتو تحقیقات و فناوری کشور کره جنوبی (ETRI) مجموعه ای پیشرفته است که درحوزه اطلاعات، مخابرات، الکترونیک و فناوری های همگرا فعالیت می کند. این انستیتوی دولتی، در سال ۱۹۷۶ تاسیس شده و در زمینه ICT دارای بالاترین رتبه در سراسر دنیا و دارای ۲۷ شعبه در دنیاست. این انستیتو دارای ۲۰۰۰ پژوهشگر و دارای سه مرکز تحقیقات و ۶ آزمایشگاه تخصصی است.[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرکز بین المللی تحقیق و توسعه فناوری های پیشرفته مخابراتی راه اندازی شد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات