هشدار شرکت ادوبی درباره حفره امنیتی بسیار خطرناک فلش -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شرکت ادوبی به تازگی اعلام کرده است که یک حفره امنیتی بسیار خطرناک بر روی سیستم فلش این شرکت وجود دارد و کاربران برای رفع آن باید هرچه زودتر به آخرین نسخه از این نرم افزار مهاجرت کنند.

,هشدار,شرکت,ادوبی,[categoriy]

هشدار شرکت ادوبی درباره حفره امنیتی بسیار خطرناک فلش

هشدار شرکت ادوبی درباره حفره امنیتی بسیار خطرناک فلش -آکاهشدار,شرکت,ادوبی,حفره,امنیتی,خطرناک

آکاایران: هشدار شرکت ادوبی درباره حفره امنیتی بسیار خطرناک فلش

شرکت ادوبی به تازگی اعلام کرده است که یک حفره امنیتی بسیار خطرناک بر روی سیستم فلش این شرکت وجود دارد و کاربران برای رفع آن باید هرچه زودتر به آخرین نسخه از این نرم افزار مهاجرت کنند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، ظاهرا روزهای امن فلش برای نسل ما قابل رویت نخواهد بود زیرا هر روز شاهد یک رخنه امنیتی جدید و بزرگ در ساختار این نرم افزار هستیم.

به تازگی شرکت سازنده این سیستم یعنی ادوبی اعلام کرده است که فلش با یک رخنه امنیتی بسیار بزرگ روبرو شده است که موجب می شود تا کاربران به شدت در برابر حملات آسیب پذیر باشند.

,هشدار,شرکت,ادوبی,[categoriy]

هشدار شرکت ادوبی درباره حفره امنیتی بسیار خطرناک فلش

 
به این ترتیب این شرکت اعلام کرده است که برای رفع این مشکل باید هرچه سریع تر به سراغ به روزرسانی نرم افزار مربوطه رفت و در آخرین بسته به روزرسانی، این رخنه پوشش داده شده است.

نسخه تائید شده توسط ادوبی، ۲۱.۰.۰.۱۸۲ نام دارد و دست یابی به آن به صورت کاملا رایگان ممکن خواهد بود ولی بسیاری از کاربران برای به روزرسانی این دسته از نرم افزارها اولویتی قائل نیستند و به همین دلیل نیز بدون اگاهی از این خطر، در معرض آن قرار دارند.

شایان ذکر است که مشکلات امنیتی متعدد ادوبی موجب شده است تا بسیاری از شرکت ها اقدام به تلاش برای یافتن جایگزینی برای آن کنند.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هشدار شرکت ادوبی درباره حفره امنیتی بسیار خطرناک فلش -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات