طوفان خورشیدی بزرگی در راه است! + تصاویر -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکانجوم ، ستاره شناسی و فضانوردی

آکاایران: طوفان خورشیدی بزرگی در راه است! + تصاویر

,طوفان,خورشیدی,بزرگی,[categoriy]

طوفان خورشیدی بزرگی در راه است تصاویر

طوفان خورشیدی بزرگی در راه است! + تصاویر -آکاطوفان,خورشیدی,بزرگی,تصاویر

آکاایران: طوفان خورشیدی بزرگی در راه است! + تصاویر

به گزارش آکاایران: اگر خورشید فوران کند ،طوفان خورشیدی عظیمی در راه است.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از باشگاه خبرنگاران،دولت بریتانیا در خصوص آمادگی برای رویارویی با طوفان خورشیدی عظیمی که ممکن است رخ دهد،اعلام کرد که در حال بررسی و برنامه ریزی است و براساس بررسی های انجام شده ،خطر برخورد ذرات با انرژی بالا از سطح خورشید به زمین ، زمین را تهدید می کند.
 

,طوفان,خورشیدی,بزرگی,[categoriy]

طوفان خورشیدی بزرگی در راه است تصاویربراساس این گزارش، پدیده ی خورشیدی بزرگی در راه است که ممکن باعث خاموشی و اختلال در شبکه های ماهواره ای شود.
 

در حالی که انتظار می رود این اتفاق هیچ تاثیری روی تلفن های ثابت و همراه نگذارد ؛با این حال ممکن است ارتباطات ماهواره ای و فرکانس های بالای رادیویی که مورد استفاده ی سازمان های حمل و نقل و هواپیمایی هستند ، چند روزی آسیب ببینندو کارایی اشان پایین آید.


 

,طوفان,خورشیدی,بزرگی,[categoriy]

طوفان خورشیدی بزرگی در راه است تصاویر

  گفتنی است که دولت بریتانیا به تمامی سازمان های جهان هشدار داده است که برای رویارویی با تاثیرات چنین اتفاقی که آن را "هشدار 12 ساعته" نامیده اند، آماده باشند و برنامه ریزی کنند.   ,طوفان,خورشیدی,بزرگی,[categoriy]

طوفان خورشیدی بزرگی در راه است تصاویر

 
[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طوفان خورشیدی بزرگی در راه است! + تصاویر -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات