تب کردن کودکان بعد از واکسن زدن -آکا

سایت کودک ، نی نی آکابیماری های کودک ,[categoriy]

تب کردن کودکان بعد از واکسن زدن

تب کردن کودکان بعد از واکسن زدن -آکاتب کردن کودکان بعد از واکسن زدن -آکا

آکاایران: تب کردن کودکان بعد از واکسن زدن

آکاایران: در مادران باردار به علت اینکه رابطه خونی بین مادر و جنین برقرار است اهمیت واکسینه شدن زنان باردار در تأمین سلامتی مادر و کودک بسیار مهم است و مادران باردار نیز باید واکسینه شوند.


به گزارش آکاایران: به طور کلی تزریق واکسن باید به موقع انجام شود ولی اگر کودک دچار بیماری بود بعد از بهبود باید برنامه واکسیناسیون را ادامه داد.
 
 در اثر تزریق واکسن ممکن است کودک دچار تب بالای ۴۰ درجه یا تشنج شود که در این صورت در نوبت های بعدی از واکسن دوگانه استفاده شود.
 
همچنین ممکن است کودک بعد از خوردن قطره فلج کمی استفراغ نماید که مسئله ای نیست و احتیاج به تجدید واکسن نخواهد داشت.
 
داشتن حساسیت به تخم مرغ و یا میزان نبودن طبیعی اجابت مزاج نباید مانع از انجام واکسیناسیون شود.
 
در صورت وجود تب خفیف و سرماخوردگی خفیف منعی برای واکسیناسیون وجود ندارد.
 
در بیماری های لوسمی (سرطان خون) نباید واکسن تجویز شود.
 
در مادران باردار به علت اینکه رابطه خونی بین مادر و جنین برقرار است اهمیت واکسینه شدن زنان باردار در تأمین سلامتی مادر و کودک بسیار مهم است و مادران باردار نیز باید واکسینه شوند.
 
اگر واکسیناسیون به موقع انجام نشود باعث بیماری می گردد و درمان آن بسیار مشکل خواهد بود چه بسا ممکن است عوارض نامطلوبی به جا گذارد ایجاد مصونیت توسط واکسن همیشه به طور صددرصد نیست بلکه به ندرت امکان دارد کودک به بیماری مبتلا شود، با این حال باید از تزریق واکسن غافل نباشید و فرزند بی گناه خود را در معرض آسیب قرار ندهید.


 


 


 

[ منبع این خبر سایت آکاایران-کودک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تب کردن کودکان بعد از واکسن زدن -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات