گوگل نیاز به پسورد را حذف می کند -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- روش هایی برای احراز هویت بدون رمزی در آینده وجود خواهد داشت که کاربران را به وضوح در شرایطی به مراتی راحت تر قرار می دهد.

,گوگل,نیاز,پسورد,[categoriy]

گوگل نیاز به پسورد را حذف می کند

گوگل نیاز به پسورد را حذف می کند -آکاگوگل,نیاز,پسورد

آکاایران: گوگل نیاز به پسورد را حذف می کند

گوگل برنامه ای در سر دارد و آن برنامه "حذف نیاز به رمز عبور" است و ما احتمالا تا چند ماه دیگر می توانیم شاهد عملی شدن این برنامه باشیم.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از اینکوایرر، این شرکت در کنفرانس گوگل I/O در هفته اخیر تایید کرد که پروژه ای با نام Abacus در راه است و سعی آن پروژه ساخت یک API قابل اعتماد است و در حال حاضر توسط موسسات مالی بزرگی مورد آزمایش قرار گرفته است.

درجه اعتماد در هر وضعیت خاص بر پایه محل، تشخیص چهره و الگو های تایپی می باشد و سطح فعلی به طور مداوم اپلیکیشن ها را تغذیه می کند.

دن کافمن رهبر این پروژه گفت: «ما یک موبایل داریم، و این موبایل ها تمام این سنسور ها را در خودشان جای داده اند. چرا نباید خودش من را بشناسد تا من دیگر به پسورد نیازی نداشته باشم؟ من فق باید قادر به کار با این گوشی باشم و نه چیز دیگری.»

,گوگل,نیاز,پسورد,[categoriy]

گوگل نیاز به پسورد را حذف می کند


ریچارد لِیک، مدیر فروش شرکت Gigya در شمال اروپا، یک شرکت متخصص در تطبیق و شناسایی هویت، تماما طرفدار تغییرات است.
او توضیح داد: «کاربران در اروپا به ما می گویند که آنها درحال مبارزه برای به یاد داشتن حدودا ۱۰۰ کلمه عبور هستند. در زمانی که دستگاه های خودمان به شدت درحال افزایش هستند، این خنثی سازی رمز عبورها مراحل ثبت نام را به معضلی بزرگ و پردردسر در دنیای اینترنت امروز بدل ساخته است.»

لِیک با تاکید بر اینکه "روز هایی که به پسورد نیاز داشتیم سرآمده" گفت: «روش هایی برای احراز هویت بدون رمزی در آینده وجود خواهد داشت که کاربران را به وضوح در شرایطی به مراتی راحت تر قرار می دهد.»

او ادامه داد: «هم اکنون ما در مرحله آزمایشی هستیم، اما در صورتی که بانک ها از آن رضایت داشته باشند، می توانید خیلی زود ببینید که این برنامه در دست توسعه دهندگان قرار می گیرد.»
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گوگل نیاز به پسورد را حذف می کند -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات