حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی رییس سازمان امنیت ملی آمریکا برخلاف جریان دولتی موجود در این کشور، از مزایای رمزنگاری داده های تلفن های همراه سخن گفته و این موضوع را برای آینده حیاتی دانسته است.

,حمایت,رییس,سازمان,[categoriy]

حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی

حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی -آکاحمایت,رییس,سازمان,امنیت,آمریکا,حریم

آکاایران: حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی

به تازگی رییس سازمان امنیت ملی آمریکا برخلاف جریان دولتی موجود در این کشور، از مزایای رمزنگاری داده های تلفن های همراه سخن گفته و این موضوع را برای آینده حیاتی دانسته است.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، در حالی که دولت آمریکا هنوز هم در حال بررسی واکنش های مثبت و منفی به رمزگذاری تلفن های همراه است یکی از مقامات نظر موافق خود را با این عمل اعلام کرده است.

مایک راجرز به عنوان رئیس سازمان امنیت ملی آمریکا در این باره بیان کرد که رمزگذاری برای آینده الزامی است و بحث درباره استفاده از آن اتلاف وقت است. راجرز پیشنهاد کرد که به جای بحث درباره وجود یا عدم وجود رمزگذاری بهتر است حفظ حریم خصوصی را فدای حفظ امنیت نکنیم. در مقابل، باید به دنبال راه حلی بود که هر دو را پوشش دهد و بسیار آسان تر نیز باشد.

,حمایت,رییس,سازمان,[categoriy]

حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی

 
نگرانی ها درباره حفظ حریم خصوصی تاکنون به این حد نرسیده بود. تلاش کردن برای حل کردن مشکلات موجود و درک این که بحث بردن یک طرف و باختن طرف دیگر مطرح نیست، موجب افزایش این اهمیت شده است. او در این باره بیان کرد که امنیت نباید همه چیز را تحت کنترل خود دربیاورد.

جیمز کومی به عنوان رئیس FBI مدت است که برای قرار دادن درهای پشتی برای دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران اصرار می کند و تنها به جنبه های منفی رمزگذاری داده ها اشاره داشته و بر روی آنها اصرار می ورزد.

مسلما وجود این درهای پشتی برای دولت راه را برای هکرها نیز بار خواهد کرد. او به تازگی تا ارائه فرمان به کمپانی های ساخت تلفن هوشمند برای از بین بردن رمزگذاری اطلاعات کاربران نیز پیش رفته است.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمایت رییس سازمان امنیت آمریکا از حریم خصوصی -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات