برنامه هایی که روز دوشنبه در استان سمنان خبری می شوند

- نشیت کارگروه پژوهش و فناوری و تحول اداری استان در ساعت هشت صبح با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری در سالن کوثر برگزار می شود.
- کارگروه هماهنگی امور اقتصادی دیگر برنامه خبری امروز است که در ساعت 11 صبح با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی در سالن کوثر انجام می شود.
- نشست کمیته اطلاع رسانی سالگرد ارتحال امام راحل سومین برنامه خبری سمنان است که در ساعت 10 صبح در سازمان صدا و سیما استان برگزار می شود.
- برگزاری ستاد عالی هماهنگی و توسعه تعاون استان در ساعت 11 صبح در سالن غدیر با حضور استاندار و معاون امور تعاون وزارت تعاون دیگر برنامه خبری امروز اعلام شده است.
- در شهرستان شاهرود، جلسه کمیته جهاد کشاورزی شهرستان با حضور فرماندار در سالن فرمانداری برگزار می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاههای اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33440090 و 33440060 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر
33441811 ارسال کنند.
همچنین همکاران ما در دفتر شاهرود نیز با شماره تلفکس 32344041 آماده دریافت برنامه های خبری دستگاه های اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی شهرستان های شرقی استان هستند.
6026/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه هایی که روز دوشنبه در استان سمنان خبری می شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات