دولت تدبیر و امید اسلام و ایران‌هراسی را در دنیا کاهش داد

به گزارش خبرنگار مهر، سیدابوالفضل رضوی یکشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان بوکان با بیان اینکه اسلام هراسی و ایران هراسی که توسط رژیم صهیونیستی و کشورهای اروپایی در جهان ایجاد شده بود، توسط دولت تدبیر و امید در جهان کاهش یافته است افزود: همین امر باعث شده که کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری در کشورمان تمایل نشان دهند.

وی با اشاره به اینکه دولت‌ها در دنیا به چند دسته تقسیم می‌شوند اظهار داشت: برخی از دولت‌ها بر مردم خود ظلم کرده و با کشورهای دیگر چه به صورت فرمانبرداری و چه به صورت فرمانروایی در تعامل هستند اما برای مردم خود نقش و ارزش و اعتباری قائل نیستند.

معاون رئیس جمهور در امور توسعه روستایی و مناطق محروم گفت: دسته‌ای دیگر از دولت‌ها نیز هستند که هم می‌خواهند با کشورهای دیگر تعامل داشته و هم برای ملت خود ارزش و احترام قائلند و جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهاست که برای ملت خود ارزش قائل بوده و به رای آنها احترام می‌گذارد.

رضوی با بیان اینکه ما در خدمت کردن پیرو امامی هستیم که امام(ع) به مالک گفت "این مردم یا در دین با تو یکی هستند یا در خلقت" و طبیعی است که تبعیض در خدمت مورد رضایت این امام نیست افزود:همه قدرت جمهوری اسلامی از اعتباری است که مردم به او داده‌اند، اگر امروز در مقابل استکبار ایستادگی می‌کند به خاطر تکیه‌گاه و پشتیبان بودن مردم است.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت برای مناطق کمتر توسعه یافته کشور برنامه ریزی مدونی دارد ادامه داد: دولت برای مردم مناطق محروم کشور به همان اندازه مردم مناطق توسعه یافته و نزدیک مرکز کشور اهمیت قائل بوده و اعتبار اختصاص می دهد.

رضوی ادامه داد: برای رفع مشکلات استان آذربایجان غربی و توسعه عمرانی در این استان مبلغ ۳۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در خواست شده که دولت به علت مشکلات مالی نمی تواند این میزان اعتبار را تامین کند ولی برای رفع مشکلات اساسی در این استان برنامه ریزی های خوبی پیش بینی شده است.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری کشورمان با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید مشکلات مردم را شناسایی کرده و در حال برنامه ریزی برای حل آنهاست افزود: برای گسترش صادرات غیر نفتی و خارج شدن از وابستگی اقتصاد به نفت، دولت دست نیاز به سوی مردم دراز کرده و مردم را در امر صادرات غیرنفتی حمایت مالی می کند.

وی با اشاره به مشکلات شهرستان بوکان گفت: توجه به فضاهای آموزشی و ایجاد مجتمع های آبرسانی برای مناطق روستایی که با مشکل کمبود آب مواجه هستند، در صورت داشتن منابع آبی زیر زمینی با ایجاد مجتمع های روستایی رفع خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دولت تدبیر و امید اسلام و ایران‌هراسی را در دنیا کاهش داد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات