اصلاح نظام اداری و چابک سازی ادارات استان تهران پیگیری می شود

نعمت الله ترکی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش دولت برای بهره وری حداکثری از ظرفیت های موجود اظهار داشت:یکی از حوزه های تمرکز ما در استان تهران معطوف به سیستم اداری می شود که تلاش خواهد شد با تدابیر اتخاذ شده، برخی از کاستی های این عرصه رفع شود و امیدواریم با تمهیدات پیش بینی شده، اصلاح سیستم اداری به بهترین نحو ممکن محقق شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران عنوان کرد:چابک سازی و ارتقای کیفی فعالیت نیروی انسانی از دیگر اولویت های لحاظ شده در حوزه اداری استان تهران به شمار می رود.

وی افزود:امیدواریم تا پایان برنامه ششم توسعه در سال ۹۹، نیروهای قرار دادی و پست های بلا تصدی بر مبنای قوانین، ضوابط و چارچوب های تعیین شده، ساماندهی و تعیین تکلیف شوند.

ترکی در خصوص جذب نیروی انسانی در ادارات این استان گفت:براساس چارچوب  های تعریف شده، مقرر است به ازای هر سه نیروی بازنشسته یک نفر جذب شود که مبنای جذب افراد نیز در دایره قوانین تعریف شده، محقق می شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران یادآور شد:در خصوص افزایش حقوق کارمندان نیز با تکیه بر قانون خدمات کشوری، افزایش سالیانه حقوق محقق می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اصلاح نظام اداری و چابک سازی ادارات استان تهران پیگیری می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات