۱۶ خط تاکسیرانی در ورامین فعال است

علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش مدیریت شهری و سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان ورامینی اظهار داشت: گسترش و بهبود خدمت رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی یکی از اهداف شهرداری ورامین است.

شهردار ورامین افزود: تلاش داریم تا با توجه به افزایش جمعیت شهری و وجود معضل ترافیک، فرهنگسازی در حوزه استفاده از حمل و نقل عمومی را با جدیت بیشتری دنبال کنیم.

وی ادامه داد: شهرداری ورامین به وسیله سازمان تاکسیرانی که از نهادهای وابسته به مدیریت شهری است، نظارت بر عملکرد مطلوب رانندگان تاکسی را در زمینه خدمت رسانی به شهروندان دنبال می کند.

حیدریان با اشاره به تعداد خطوط تاکسی درون شهری در ورامین اضافه کرد: بر اساس آمارهای ارائه شده، ۱۶ خطر تاکسیرانی وظیفه جایجایی مسافران را در حوزه درون شهری بر عهده دارند.

وی بیان داشت: در خطوط مختلف تاکسیرانی ورامین، روسای خطوط به عنوان نمایندگان سازمان تاکسیرانی حضور داشته و بازرسان سازمان تاکسیرانی ورامین نیز به صورت مداوم بر عملکرد رانندگان تاکسی نظارت دارند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۶ خط تاکسیرانی در ورامین فعال است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات