18 میلیارد ریال برای خدمات فرهنگی به مددجویان کمیته امداد قزوین هزینه‌ شد

کمیته امداد مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: برنامه‌ها و خدمات فرهنگی با اعتبار بیش از ۱۸ میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد استان قزوین ارائه شد.

هدایت‌الله صفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: یکی از رویکردها و اقدامات کمیته امداد استان قزوین ارتقاء سطح و وضعیت فرهنگی مددجویان تحت پوشش است که در همین راستا بیش از 18 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار برای ارائه خدمات و برنامه‌های فرهنگی اختصاص یافت.

وی عنوان کرد: ارتقاء سطح فرهنگی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان قزوین در قالب خدمات مشاوره‌‌ای، آموزش‌های خانواده، مشاوره‌های دینی و مذهبی، اردوهای فرهنگی و تربیتی، ارائه خدمات فرهنگی به دانش‌آموزان و دانشجویان، ارتقا روحیه عزت‌نفس، خروج از انزوا و در نهایت انسان‌پروری در مقابل فقرپروری است.

صفری افزود: ارائه خدمات فرهنگی،‌ مشاوره‌ای، تحصیلی و اردویی در اولویت‌ برنامه‌های کمیته امداد استان قزوین قرار دارد به‌طوری که  خدمات بسیاری در بخش‌های مختلف برای دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد ارائه شده است.

وی تصریح کرد: کمیته امداد استان قزوین ضمن ارائه خدمات تحصیلی و مشاوره‌ای به مددجویان تحت پوشش، اردوهای فرهنگی‌وتربیتی و کارگاه‌های آموزش خانواده برای مددجویان برگزار کرده و کانون‌های فرهنگی‌وتربیتی نیز برپا کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: هزینه‌های اختصاص یافته در راستای ارائه خدمات فرهنگی به عنوان یک سرمایه‌گذاری تلقی می‌شود که در آینده آثار آن به فرد، خانواده و جامعه هدف تحت پوشش کمیته امداد استان قزوین بازمی‌گردد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «18 میلیارد ریال برای خدمات فرهنگی به مددجویان کمیته امداد قزوین هزینه‌ شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات