شرط سیدجلال برای پرسپولیسی شدن

مدافع ملی پوش برای عقد قرارداد نهایی با پرسپولیس شرط تعیین کرد. به گزارش نامه نیوز، در حالی صحبت از حضور سیدجلال حسینی در پرسپولیس شنیده می شود که وی برای عقد قرارداد یک شرط تعیین کرده بود.
یکی از دلایلی که حسینی هنوز با پرسپولیس امضا نکرده این است که وی می خواهد مطمئن شود برانکو او را می خواهد و قصد ندارد به عنوان گزینه تحمیلی به این تیم بپیوندد.
حسینی به مدیران پرسپولیس گفته اگر برانکو مرا نخواهد و من به تیم بیایم سرنوشتی به جز سرنوشت نورمحمدی نخواهم داشت چون باید روی نیمکت بنشینم شرط عقد قراردادم, اعلام رضایت برانکوست.
به حسینی اما اطمینان خاطر داده شده که برانکو موافق حضور اوست و به همین دلیل احتمالا بزودی این مدافع باتجربه قراردادش را امضا می کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرط سیدجلال برای پرسپولیسی شدن» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات