بازار سلامت تایلند تحت تاثیر عمل بینی خاورمیانه/تاثر کاهش قیمت نفت بر همه حوزه ها

بازار سلامت تایلند تحت تاثیر عمل بینی خاورمیانه/تاثر کاهش قیمت نفت بر همه حوزه ها اقتصاد > جهان - کاهش قیمت نفت و کاهش عمل زیبایی بینی به بازار بهداشت و سلامت تایلند صدمه می زند.

رکود قیمت نفت ولغو درمان بیماران خاورمیانه باعث کاهش بازار تایلند شده است. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، چشم انداز سهام مراقبت های بهداشتی تایلند بیش از ۸۰۰ درصد نسبت به هفت سال گذشته افزایش داشته است اما این بازار اکنون با کاهش تقاضا روبرو ست. 

تایلند در سال ۲۰۱۵ بیش از ۱.۸ میلیون نفر توریست را برای درمان جذب کرده است. این تعداد بیمار پس از درمان در حوزه توریستی این کشور نیز تاثیر گذار بوده است. 

توریست ها و بیماران که به تایلند سفر کرده اند،توانستند ۱۰۷ میلیارد بات که حدود ۳ میلیارد دلار می شود درآمد برای کشور دسب کنند. 

بر اساس گزارشی که دولت تایلند اعلام کرده، تعداد متقاضیان خاورمیانه ای که برای عمل زیبایی مراجعه می کردند، کم شده است.  برخی از کارشناسان بر این باورند که کاهش قیمت نفت وضعیت بازار خاورمیانه را تیره کرده و این موضوع موجب کاهش تقاضا برای تور و درمان در کشور های خارجی شده است. سهام بهداشت در گذشته در گذشته روند خوبی را طی می کرد با وضعیت ناخوشایند بازار روبرو شده و این بار سهام بهداشت نیز در بازار تاثیر گذاشته و رو به کاهش است.

منبع: بلومبرگ

22435

 

کلید واژه ها: تایلند - نفت - قیمت نفت -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازار سلامت تایلند تحت تاثیر عمل بینی خاورمیانه/تاثر کاهش قیمت نفت بر همه حوزه ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات