کاشت یک میلیارد درخت در سال!

جنگل زدایی یک مسئله مهم است، در حال حاضر سالانه 6.5 میلیارد درخت به دلیل فعالیت های انسانی و بلایای طبیعی از بین می روند. گرچه تلاش های زیادی برای کاشت مجدد آنچه از دست رفته انجام شده اما از آنجا که این تلاش ها با دست است بسیار کند و پرهزینه تر از آن چیزی پیش می رود که بتواند جایگزین جنگل های از دست رفته شود. برترین ها: جنگل زدایی یک مسئله مهم است، در حال حاضر سالانه 6.5 میلیارد درخت به دلیل فعالیت های انسانی و بلایای طبیعی از بین می روند. گرچه تلاش های زیادی برای کاشت مجدد آنچه از دست رفته انجام شده اما از آنجا که این تلاش ها با دست است بسیار کند و پرهزینه تر از آن چیزی پیش می رود که بتواند جایگزین جنگل های از دست رفته شود. 
یک شرکت با استفاده از فناوری هواپیمای درون برای این کار قصد دارد این روند را تغییر دهد. این سازمان که مهندسی بیوکربن نام دارد توسط مهندس سابق ناسا «لورن فلچر» تاسیس شده و متعهد شده دنیا را با کاشت یک میلیارد درخت همزمان تغییر دهد. 
هواپیماهای بدون سرنشین یک راه حل فوق العاده برای مشکلات ناشی از کاشت دستی و پراکندن دانه های خشک هستند. آنها با ساده و سریعتر کردن، فرآیند احیای جنگل را تسهیل می کنند. با دو اپراتور که این هواپیماها را کنترل می کنند، فلچر معتقد است با 15% هزینه های احیای سنتی می توان 36000 درخت را در یک روز کاشت.
کاشت درخت یک فرآیند چند مرحله ای است. ابتدا درون ها برفراز منطقه پرواز و توپوگرافی زمین، مواد مغذی و تنوع زیستی را ارزیابی می کنند. سپس درون های دیگری در ارتفاع 10 فوتی منطقه پرواز و غلاف دانه ها را در موقعیت های از پیش تعیین شده رها می کنند . سپس این شرکت به نظارت بر رشد و سلامت کلی اکوسیستم می پردازد. بیوکرین در حال حاضر در مرحله تحقیق و توسعه برای عالی کردن سیستم کاشت خود است.
کاشت یک میلیارد درخت در سال توسط مهندس سابق ناسا!
کاشت یک میلیارد درخت در سال توسط مهندس سابق ناسا!
کاشت یک میلیارد درخت در سال توسط مهندس سابق ناسا!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « کاشت یک میلیارد درخت در سال! » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات