نغمه های شبانه استقبال از رئیس جمهوری در ارومیه

پاسی از شب گذشته، اما شور و حال استقبال پلک ها را با عشق به روحانی درگیر کرده و شمیم خوش اعتدال را به مشام رسانده است تا صدای پای یار، گوش اهالی ارومیه را نوازش دهد.
نغمه ها و نواهای موسیقی طنین انداز در ستاد استقبال مردمی در نیمه شب به همراه مشاهده پیام هایی چون 'به دیار اقوام و ادیان خوش آمدی'، 'خوشا شهری که مهمانش تو باشی'، 'سلام بر تدبیر، سلام بر امید' و 'آذربایجان تو را می خواند' در جای جای شهر حکایت از وجود شور و حال استقبال پرشور از رئیس دولت یازدهم در ارومیه دارد.
پوسترهای استقبال از رئیس جمهوری در روی شیشه اتوبوس های درون شهری و برخی از مغازه ها نصب شده و آب و جاروی خیابان ها به یک فعالیت مردمی و تلاش شبانه شهرداری ارومیه در نیمه شب تبدیل شده است.
اوج شور و حال استقبال از رئیس جمهوری را می توان در ستادهای فعال شبانه شاهد بود.
سخنرانانی که دراین ستادها وجود دکتر روحانی را موجب عزت ایران اعلام می کنند و مردمی که شوق دیدار را در شب زنده داری می دانند.
اما این همه ماجرا نیست و توزیع بروشور دستاوردهای برجام را باید دفاع جانانه مردم ارومیه از عملکرد دولت یازدهم به شمار آورد.
بروشوری که مطالبی مفید و مستند در خصوص دستاوردهای برجام در بخش های هسته ای، اقتصادی، دیپلماسی، سیاسی، اداری، اجتماعی و فرهنگی و محتواهایی منطقی برای خواندن دارد.
دربخش دستاوردهای سیاسی برجام در این بروشور به تعامل سازنده با دنیا، شکستن دیوار تحریم، بازتعریف سیاست خارجی مبتنی بر همگرایی، تشکیل دولت فراجناحی، ایجاد فضای باز و غیرامنیتی و چندین دست آورد ارزشمند دیگر اشاره شده است.
احیاء سازمان مدیریت و برنامه ریزی، استقلال بانک مرکزی، مهار گرانی، افزایش نرخ رشد اقتصادی، جلوگیری از انزوای بخش خصوصی، مبارزه با فساد اداری و مبارزه با آلودگی محیط زیست نیز تنها بخشی از دستاوردهای اداری ناشی از توافق برجام دراین بروشور است.
این بروشور شامل 10 بند دستاورد هسته ای از جمله تایید شورای امنیت بر حق غنی سازی ایران، 14 بند دستاورد اقتصادی چون عادی شدن روند اخذ درآمدهای حاصله از فروش و صادرات نفت و11 بند دستاورد در زمینه دیپلماسی است.
کمپین مردمی استقبال از سفر رئیس جمهوری به استان آذربایجان غربی نیز با شعار روحانی تنها نیست، در حالی آماده استقبال است که شهر ارومیه در شب دیدار یار، همچنان زنده است و خواب به چشم راه نمی دهد.
به گزارش ایرنا، علاقه مندان دکتر حسن روحانی از سایر شهرستان های این استان نیز برای استقبال از رئییس جمهوری آماده سفر به ارومیه در صبح روزدوشنبه هستند.
دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران دوشنبه دهم خردادماه در بیست و هشتمین سفر استانی دولت تدبیر و امید به آذربایجان غربی سفر می کند و تا روز سه شنبه میهمان مردم این استان خواهد بود.
رئیس جمهوری در ساعت 9:30 امروز دوشنبه 10 خرداد 1395 در استادیوم تختی ارومیه با مردم غیور و همیشه در صحنه آذربایجان غربی دیدار می کند.
گزارش از: علیرضا فولادی
3072/1905

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نغمه های شبانه استقبال از رئیس جمهوری در ارومیه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات