اصل بر عدم تغییر استانداران است/ تغییر اخیر در وزارت کشور در جهت هم افزایی و ظرفیت سازی بود

حسینعلی امیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره برخی شایعات مبنی بر تغییر تعدادی از استانداران کشور ضمن رد این شایعات تاکید کرد: در وزارت کشور اصل بر عدم تغییر استانداران است ؛ هرچند وزارت کشور مرتب در حال ارزیابی مدیران است.
قائم مقام وزیر کشور همچنین درباره دلیل تغییر معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای این وزارتخانه گفت: اقتصاد مقاومتی که یکی از وظایف مهم این معاونت می باشد از برنامه های اصلی دولت است و به ظرفیت سازی های جدید نیاز دارد
لذا نیاز به وارد کردن نیروهای پرانرژی بود.
امیری ادامه داد: تغییر معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور علت خاصی نداشته و در جهت هم افزایی و ظرفیت سازی جدید بوده است.
قائم مقام وزیر کشور تاکید کرد: محمدحسین فروزانمهر معاون سابق هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به عنوان مشاور اقتصادی وزیر منصوب شده است و این وزارتخانه کماکان از دانش و تجربه وی بهره می برد.
به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز گذشته در حکمی بابک دین پرست را جایگزین محمدحسین فروزانمهر در معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای این وزارتخانه کرد.
فروزانمهر با حکم وزیر کشور به عنوان مشاور اقتصادی وی منصوب شد.
سیام*9254**1446

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اصل بر عدم تغییر استانداران است/ تغییر اخیر در وزارت کشور در جهت هم افزایی و ظرفیت سازی بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات