موزه بدافزارهای تحت داس راه اندازی شد -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش سیستم عامل:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- سایت Internet Archive با هدف نگهداری از کل تاریخ اینترنت موزه ای از بدافزارها و ویروس های عصر سیستم عامل داس را هم برپا کرده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، کاربران می توانند این ویروس ها و بدافزارها را که حجم کمی هم دارند مشاهده و بارگذاری کنند، بدون آنکه نگران آسیب دیدن رایانه هایشان باشند.

البته اکثر آنها بر روی رایانه های جدید قابل اجرا نیستند و طراحی آنها در مقایسه با ویروس های پیچیده و به شدت مخرب امروزی ساده به نظر می رسد.

,موزه,بدافزارهای,اندازی,[categoriy]

موزه بدافزارهای تحت داس راه اندازی شد

موزه بدافزارهای تحت داس راه اندازی شد -آکاموزه,بدافزارهای,اندازی

آکاایران: موزه بدافزارهای تحت داس راه اندازی شد

 
بسیاری از کاربران می گویند مشاهده این ویروس ها و طرز کار آنها خاطرات قدیمیشان در مورد نحوه اجرای حملات ویروسی در بیست سال قبل که اینترنت تازه داشت مورد توجه قرار می گرفت را زنده کرده است.

در آن زمان هنوز شناخت چندانی از این برنامه های مخرب وجود نداشت و آلوده شدن رایانه ها با توجه به بی اطلاعی کاربران از ماهیت ویروس های رایانه ای می توانست مشکلات فراوانی را به همراه آورد.

 ,موزه,بدافزارهای,اندازی,[categoriy]

موزه بدافزارهای تحت داس راه اندازی شد


موزه مجازی یاد شده که با همکاری میکوهیپونن از مدیران ارشد شرکت امنیتی اف.سکیور راه اندازی شده حاوی بدافزارها و ویروس های دهه های ۸۰ و ۹۰ میلادی است که برخی از آنها بعد از آلوده کردن رایانه ها پیام های خنده دار و حتی تصاویر انیمشین را در معرض دید علاقمندان قرار می دادند.

برای مشاهده این بدافزارها و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به آدرس https://archive.org/details/malwaremuseum&tab=collection مراجعه کنید.[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موزه بدافزارهای تحت داس راه اندازی شد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات