عرضه نرم افزار آموزش جنگ توسط داعش -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش نرم افزار:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی گروه تروریستی داعش اقدام به طراحی یک نرم افزار اندرویدی برای ترویج فرهنگ جنگ طلبی خود کرده و آن را از طریق نرم افزار تلگرام در اینترنت منتشر کرده اند.

,عرضه,افزار,آموزش,[categoriy]

عرضه نرم افزار آموزش جنگ توسط داعش

عرضه نرم افزار آموزش جنگ توسط داعش -آکاعرضه,افزار,آموزش,داعش

آکاایران: عرضه نرم افزار آموزش جنگ توسط داعش

به تازگی گروه تروریستی داعش اقدام به طراحی یک نرم افزار اندرویدی برای ترویج فرهنگ جنگ طلبی خود کرده و آن را از طریق نرم افزار تلگرام در اینترنت منتشر کرده اند.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، ظاهرا اعضای گروه تروریستی داعش علاقه زیادی به فعالیت در محیط های اینترنتی دارند و در این میان نه تنها فعالیت های تخریبی بلکه عرضه و ترویج فرهنگ نادرست خود را نیز از این طریق به انجام می رسانند.

به تازگی اعضای این گروه تروریستی اقدام به ارائه یک نرم افزار آموزشی کرده اند که به کودکان اطلاعاتی درباره جنگ افزارهای مختلف ارائه می کند.

,عرضه,افزار,آموزش,[categoriy]

عرضه نرم افزار آموزش جنگ توسط داعش

 
این نرم افزار برای سیستم های عامل همراه ساخته شده است و حروف نام دارد. در این نرم افزار، کاربران می توانند با مشاهده تصویر مربوط به هر از سلاح ها نام عربی و مشخصاتی از آن سلاح را مشاهده کنند.

به صورت بدیهی نمی توان انتظار داشت که چنین نرم افزاری توسط چنین گروه بدنامی در بازارهای نرم افزاری مشهوری مانند پلی استور عرضه شوند و به همین دلیل نیز داعش از روشی متفاوت برای پخش کردن نرم افزار خود استفاده کرده است.

اعضای این گروه تروریستی، نرم افزار حروف را بر روی کانال مربوط به این گروه در نرم افزار تلگرام قرار داده اند تا علاقه مندان به این گروه بتوانند آن را دریافت و بر روی سیستم خود نصب کنند.[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عرضه نرم افزار آموزش جنگ توسط داعش -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات