دسترسی به Google Analytics برای کاربران ایرانی آزاد شد -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

به گزارش آکاایران: دسترسی به Google Analytics برای کاربران ایرانی آزاد شد

,دسترسی,google,analytics,[categoriy]

دسترسی به Google Analytics برای کاربران ایرانی آزاد شد

دسترسی به Google Analytics برای کاربران ایرانی آزاد شد -آکادسترسی,google,analytics,کاربران,ایرانی,آزاد

آکاایران: دسترسی به Google Analytics برای کاربران ایرانی آزاد شد

از نیمه ی اول سال ۲۰۱۲، دسترسی کاربران ایرانی به سرویس گوگل آنالیتکس (Google Analytics) مسدود شد. اما از ساعتی قبل این محدودیت رفع شده و با آی پی های ایران می توان از این سرویس ارزشمند گوگل استفاده کرد.    به گزارش جوان ایرانی به نقل از زومیت ، گوگل آنالیتکس سرویس گزارش و آماردهی وب سایت ها است. مدیران وب سایت ها از طریق این سرویس گوگل می توانند اطلاعات جامع و ارزشمندی از میزان بازدید و رفتارهای مخاطب خود بدست آورند و همچنین کمپین های تبلیغاتی خود را زیر نظر بگیرند. این سرویس امکان بررسی و تحلیل ورودی ها، صفحات ورودی دهنده، کاربران بازدیدکننده، فعالیت های کاربران، زمان حضور و مسیر خروجی آنها را ارائه می کند. به این ترتیب، گستره وسیعی از اطلاعات در اختیار مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.  

گوگل آنالیتکس از حدود ۴ سال پیش از دسترس کاربران ایرانی خارج شد و برای دسترسی به این سرویس باید با آی پی غیر از آی پی های ایرانی متصل می شدیم؛ اما از امروز صبح دسترسی به این سرویس برای کاربران ایرانی میسر شده است. هنوز گوگل در باره ی رفع این محدودیت برای کاربران ایرانی اطلاعیه ای صادر نکرده است و از این بابت ممکن است که این رفع محدویت موقتی یا اتفاقی باشد. با این حال امیدواریم که رفع محدودیت دائمی و عمدی باشد. در حال حاضر دسترسی به گوگل آنالیتکس از طریق وب میسر است اما نسخه ی موبایلی آن هنوز محدود است. 

 

 


[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دسترسی به Google Analytics برای کاربران ایرانی آزاد شد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات