نمایش محیطی خانه ما با موضوع آسیبهای اجتماعی در بوشهر اجرا شد

به گزارش ایرنا، محمد مظفری روز دوشنبه درجمع خبرنگاران افزود: این نمایش در باره آسیبهای اجتماعی است و سعی شده خطرها و آسیب هایی که خانواده های ایرانی را تهدید می کند در قالب نمایش نشان داده شود.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه امروز اعتیاد، همسر و کودک آزاری، کودکان کار وطلاق از جمله آسیبهای اجتماعی در کشور به شمار می رود تلاش کردیم این آسیبها در قالب نمایش محیطی به خانواده ها گوشزد و یادآوری شود.
این هنرمند با تاکید به اینکه خانواده ها روز به روز از سبک اصیل زندگی ایرانی و اسلامی دور می شوند افزود: باید تلاش کنیم با برنامه ریزی و سرمایه گذاری فرهنگی خانه هایمان را ازآسیبهای پیش رو مصون بداریم.
وی بیان کرد: یکی از ابزارهای مهم دراین راه استفاده از تولیدات هنری بویژه تئاتر است.
کارگردان نمایش خانه ما نمایشهای محیطی، بیرونی و خیابانی را از سخت ترین انواع اجرای نمایش دانست و افزود: نمایشگران خیابانی با ارایه کارهای بیرونی ومحیطی و ارتباط موثر با خانواده ها می توانند سفیران بزرگی برای اجرای سبک زندگی ایرانی و اسلامی در کشور باشند.
مظفری افزود: نزدیک به دو دهه است که درقالب نمایش های بیرونی تئاتر را به در خانه های مردم برده ایم.
نویسنده نمایش خانه ما گفت: این نمایش که با حضور 10 نفر از هنرمندان گروه تئاتر ایلیا تهیه شده در سراسر استان بوشهر دردست اجراست.
6047/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمایش محیطی خانه ما با موضوع آسیبهای اجتماعی در بوشهر اجرا شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات