آبشار ویسادار، یکی از زیباترین آبشارهای ایران -آکا

ایرانگردی ، ایرانشناسیتوصیه های سفر

آکاایران: سرویس گردشگری آکا ایران به نقل از ایران ویج؛ بخش مکانهای تفریحی و تاریخی ایران:

به گزارش آکاایران: ویسادار از زیباترین آبشارهای ایران و سومین آبشار مرتفع استان گیلانه که در زبان تالشی به معنی درخت گردو ست و در ۱۶ کیلومتری شهر پره سر در شهرستان رضوانشهر واقع شده .

ﺑﺮای دﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﻪ آﺑﺸﺎر ﺑﺎﯾﺪ از ﻣﺴﯿﺮی ﺑﺴﯿﺎر زﯾﺒﺎ و ﺟﻨﮕﻠﯽ ﻋﺒﻮر ﮐﻨﯿﻢ، برروی این آبشار بی نظیر پل عابر پیاده احداث کردن که ﺑﺎ ﻋﺒﻮر از روی اون آﺑﺸﺎر در زﯾﺮ ﭘﺎ ﻗﺮار ﻣﯽ ﮔﯿﺮه. اگه قصد سفر به این منطقه بکر ودست نخورده دارین بهترین زمان برای سفر به این منطقه ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد، شهریور و مهرِ که رطوبت هوا به نسبت کاهش پیدا می کنه.

ویسادار به معنی سایه درخت بید است و ابهت این پدیده طبیعی زمانی بیشتر می شود که از پایین به آن نگاه کنند، صدای ریزش آب از ارتفاع ۲۰ متری و نیم دایره ای که آب در دل سنگ و صخره برای رسیدن به رودخانه ایجاد می کند، منظره فوق العاده دیدنی است.

,آبشار,ویسادار,زیباترین,[categoriy]

آبشار ویسادار، یکی از زیباترین آبشارهای ایران

آبشار ویسادار، یکی از زیباترین آبشارهای ایران -آکاآبشار,ویسادار,زیباترین,آبشارهای,ایران

آکاایران: آبشار ویسادار، یکی از زیباترین آبشارهای ایران

,آبشار,ویسادار,زیباترین,[categoriy]

آبشار ویسادار، یکی از زیباترین آبشارهای ایران

,آبشار,ویسادار,زیباترین,[categoriy]

آبشار ویسادار، یکی از زیباترین آبشارهای ایران[ منبع این خبر سایت آکاایران-ایرانشناسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آبشار ویسادار، یکی از زیباترین آبشارهای ایران -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات