زیباترین کویر دنیـا -آکا

ایرانگردی ، ایرانشناسیتوصیه های سفر

آکاایران: سرویس گردشگری آکا ایران به نقل از ایران ویج؛ بخش مکانهای تفریحی و تاریخی ایران:

به گزارش آکاایران: کویر شهداد که در حاشیه غربی دشت لوت و در شرق کوههای کرمان واقع شده، منطقه ای خشک میزان باران آن سالانه از ۵/۴ میلیمتر تجاوز نمیکند، بسیاری از کارشناسان معتقدند این منطقه جزء گرمترین نقطه دنیـااست.

,زیباترین,کویر,دنیـا,[categoriy]

زیباترین کویر دنیـا

زیباترین کویر دنیـا -آکازیباترین,کویر,دنیـا

آکاایران: زیباترین کویر دنیـا

کویر شهداد کرمان یکی از زیباترین مناظر کویری ایران در دل کویر لوت است. این کویر به دلیل وجود بلندترین تپه های شنی – کلوت های بی نظیر و رودخانه شور در دنیـابی نطیر است و میتوان گفت که اینجا زیباترین کویر دنیـات و کلوت های منحصر به فردش این منطقه را نمایشگاهی از زیباییهای کویر کرده .

,زیباترین,کویر,دنیـا,[categoriy]

زیباترین کویر دنیـا

,زیباترین,کویر,دنیـا,[categoriy]

زیباترین کویر دنیـا

,زیباترین,کویر,دنیـا,[categoriy]

زیباترین کویر دنیـا[ منبع این خبر سایت آکاایران-ایرانشناسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زیباترین کویر دنیـا -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات