شوخي با رفيق صميمي، جان او را گرفت

تحقيقات درباره مرگ مرد جواني كه در شوخي مرگبار دوست صميمي‌اش به كام مرگ رفت، از سوي كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در جريان است.

به گزارش جوان، 22 اسفندماه سال قبل قاضي سعيد احمدبيگي، بازپرس ويژه قتل تهران با تماس تلفني مأموران كلانتري 179 خليج فارس از مرگ مشكوك مردي 37 ساله در بيمارستان فياض‌بخش با خبر و همراه كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در محل حاضر شد. جسد متعلق به مردي 37 ساله به نام محمد بود كه به گفته تيم پزشكي صبح روز 25 دي ماه در حالي كه به شدت از ناحيه گردن ضربه ديده بود، به بيمارستان منتقل شد

. همسر محمد در جريان تحقيقات گفت: شوهرم مدتي است در يك شركت خصوصي در جاده قديم كرج كار مي‌كند. روز حادثه به من خبر دادند، شوهرم در محل كار حالش بد و به بيمارستان منتقل شده است. وقتي بر بالين محمد حاضر شدم قادر به حرف زدن نبود. او به سختي حرف مي‌زد و از حرف‌هايش فهميدم كه به زمين خورده است، اما نمي‌دانم چطور اين حادثه اتفاق افتاده است.

ما دو دختر 13 ساله و 1/5 ساله داريم و از شركت محل كار شوهرم شكايت دارم .  در حالي كه جسد محمد براي مشخص شد علت اصلي مرگ به پزشكي قانوني فرستاده شد، كارآگاهان تحقيقات فني خود را درباره اين حادثه آغاز كردند.

مدير شركت گفت: روز حادثه در شركت نبودم، اما از طريق كارگرانم متوجه حادثه شدم. تحقيقات بعدي مأموران نشان داد، روز حادثه محمد در محل كار با يكي از دوستانش در حال شوخي كردن بوده كه اين اتفاق رخ داده است. 

يكي از شاهدان گفت: من و محمد و چند نفر ديگر از كارگران صبح اول وقت داخل رختكن بوديم كه آرمان از كارگران شركت وارد رختكن شد. او با محمد دوست بود و هميشه با هم شوخي مي‌كردند. آن روز هم آرمان به شوخي محمد را گرفت و به زمين كوبيد كه متوجه شديم محمد حالش بد شد.

 همزمان با ادامه تحقيقات، پزشكي قانوني علت فوت محمد را كوفتگي و ضربه و شكستگي گردن، جابه‌جايي مهره‌هاي 5 و 6، قطع نخاع و فلج اندام اعلام شد. صبح ديروز آرمان با احضار به دادسرا از سوي قاضي سعيد احمد بيگي مورد بازجويي قرار گرفت.

وي گفت: من با محمد دوست صميمي بوديم. ما هميشه با هم شوخي مي‌كرديم تا اينكه روز حادثه دوباره با هم شوخي كرديم. من پاهاي او را گرفتم و به طرف گردنش بردم كه ناگهان متوجه شدم حال محمد بد شد. بلافاصله او را به بيمارستان رسانديم، اما اين شوخي نابجا باعث شد او پس از دو ماه بستري شدن در بيمارستان فوت كند. تحقيقات درباره اين حادثه از سوي مأموران ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شوخي با رفيق صميمي، جان او را گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات