رشد ۹۶ درصدی اشتغال در تعاون

متوسط تعداد اعضا و فرصت‌های شغلی ایجاد شده در بخش تعاون کشور در اردیبهشت ماه سال جاری به ۲۸ نفر رسید.
به گزارش مهر، براساس گزارشات اخذ شده از سامانه جامع آمارهای ثبتی تعاون، در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵، تعداد ۲۷۹ تعاونی و یک اتحادیه در کل کشور به ثبت رسیده است. تعداد کل اعضاء تعاونی ها ۷۸۱۴ نفر و تعداد فرصت شغلی ۷۸۴۶ نفر و سرمایه اولیه حدود ۶۱ میلیارد ریال است.
متوسط تعداد اعضا و فرصت شغلی مربوط به این تعاونی ها ۲۸ نفر است. بیشترین تعداد تعاونی ثبت شده به استان های خراسان رضوی، تهران و فارس با تعداد ۳۷ و ۲۴ تعاونی تعلق دارد. همچنین بیشترین تعداد تعاونی های ثبت شده به ترتیب در فعالیت های کشاورزی و صنعت با ۸۵ و ۷۵ واحد است.
تعاونی های کشاورزی و ساختمان به ترتیب با ۱۶۲۰ و ۱۵۲۵ نفر دارای بیشترین اعضا هستند. همچنین بیشترین فرصت شغلی مربوط به تعاونی های صنعت و کشاورزی با ۳۷۸۴ و ۱۳۱۸ نفر است. مقایسه عملکرد ماه اردیبهشت ۱۳۹۵ نسبت به فروردین ۱۳۹۵ نشان می دهد تعداد تعاونی های ثبت شده در اردیبهشت ماه سال جاری ( ۲۷۹ واحد) در مقایسه با ماه گذشته ( ۲۵۸ واحد)، افزایشی معادل ۸ درصد دارد.
تعداد اعضا و فرصت شغلی افزایشی معادل ۲۷ درصد و ۷۳ درصد را به همراه دارند. مقایسه عملکرد ماه اردیبهشت ۱۳۹۵ نسبت به ماه اردیبهشت ۱۳۹۴ نشان می دهد تعداد تعاونی های ثبت شده در اردیبهشت ماه سال جاری ( ۲۷۹ واحد) در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل ( ۲۹۷ واحد)، کاهشی معادل ۶ درصد دارد که این میزان برای تعداد اعضاء و فرصت شغلی به ترتیب افزایشی معادل ۵۶ درصد و ۹۶ درصد را به همراه دارد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رشد ۹۶ درصدی اشتغال در تعاون» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات