جزئیات اولین جلسه هیات رئیسه دهم

عضو هیات رئیسه موقت مجلس شورای اسلامی جزئیات اولین جلسه هیات رئیسه موقت مجلس دهم شورای اسلامی را تشریح کرد.

اکبر رنجبر زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری جلسه هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه ماه رمضان در پیش است و هفته آینده برای ملاقات نمایندگان با مقام معظم رهبری برنامه ریزی شده است باید بررسی اعتبارنامه ها  به پایان برسد.

منتخب مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید در هفته جاری انتخابات هیات رئیسه دائمی نیز انجام شود و بعد از آن دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری صورت گیرد.

عضو هیات رئیسه موقت مجلس گفت: به همین دلیل قرار شد روز سه شنبه با رای نمایندگان جلسه علنی در دو شیفت صبح و عصر برگزار شود تا بررسی اعتبارنامه ها به پایان برسد.

وی افزود: اگر بررسی اعتبارنامه ها به طول انجامد روز چهارشنبه بررسی می شود و پس از آن انتخابات هیات رئیسه دائم برگزار خواهد شد تا هفته آینده رسما کار مجلس شورای اسلامی پس از دیدار با مقام معظم رهبری آغاز شود.

رنجبرزاده اظهار د اشت: تا پایان روز دوشنبه همه اعتبارنامه هایی که در شعب به تصویب رسیده اند به هیات رئیسه مجلس برای بررسی در صحن علنی ارائه خواهد شد.

وی گفت: همه شعب تقریبا بررسی اعتبارنامه ها را انجام داده اند و منتظرند تا پایان روز دوشنبه به هیات رئیسه مجلس ارائه دهند.

عضو هیات رئیسه موقت مجلس گفت: هنوز بحثی در خصوص کمیسیون ها در هیات رئیسه انجام نشده است و منتظر تصویب اعتبارنامه هستیم.

وی ادامه داد: نمایندگان کمیسیون های پیشنهادی خود را به شعب ارائه دادند در صورتی که تقاضا برای کمیسیون ها بیش از ظرفیت آنها باشد روسای شعب با حضور یک نایب رئیس برای نمایندگان جایابی خواهند کرد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جزئیات اولین جلسه هیات رئیسه دهم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات