درآمد سه ماهه فیس بوک از 5 میلیارد گذشت -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- فیس بوک درحال رقابتی شدید با بزرگ ترین غول اینترنتی گوگل، می باشد.

,درآمد,ماهه,میلیارد,[categoriy]

درآمد سه ماهه فیس بوک از 5 میلیارد گذشت

درآمد سه ماهه فیس بوک از 5 میلیارد گذشت -آکادرآمد,ماهه,میلیارد,گذشت

آکاایران: درآمد سه ماهه فیس بوک از 5 میلیارد گذشت

درآمد سه ماهه فیس بوک برای اولین بار از پنج میلیارد دلار گذشت و این شرکت در حال غلبه بر گوگل به عنوان قدرتمندترین شرکت اینترنتی است و درآمد خالصش در سه ماهه پایانی ۲۰۱۵ بیش از دو برابر شده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از ایسنا، فیس بوک قدرت فزاینده و تاثیرگذاری خود را با نتایج مالی اش در حالی به نمایش گذاشت که درآمد سه ماهه این شرکت برای اولین بار از مرز پنج میلیارد دلار گذشت و در موقعیتی قرار گرفت که سلطه گوگل بر دره سیلیکونی را به چالش اندازد.

گزارش این شبکه اجتماعی از درآمد سه ماهه پایانی ۲۰۱۵ در حالی ۲۷ ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شد که با فرمت های تبلیغاتی جدید و اپلیکیشن های موبایلی با افزایش ۵۱.۷ درصدی درآمد نتیجه ای فرای انتظار داشت.

کل درآمد این شرکت از ۳.۸ میلیارد در سال گذشته به ۵.۸۴ میلیارد دلار افزایش یافت در حالی که درآمد حاصل از تبلیغات در مدت زمان خرید تعطیلات با افزایش ۵۶.۸ درصدی به ۵.۶۴ میلیارد دلار رسید.

فیس بوک اعلام کرده است که تبلیغات موبایلی ۸۰ درصد از درآمد حاصل از کل تبلیغات در این سه ماهه را به خود اختصاص داده است که در مقایسه با سهم ۷۸ درصدی در سه ماهه سوم ۲۰۱۵ و سهم ۶۹ درصدی در سال گذشته افزایش داشته است.

مارک زاکربرگ، موسس و مدیرعامل فیس بوک به سرمایه گذاران گفت که از رشد فزاینده و مداوم این سایت که تا دسامبر ۲۰۱۵، ۱.۵۹ میلیارد کاربر داشته و تعداد کاربران نسبت به دسامبر سال ۲۰۱۴ افزایش ۱۴ درصدی داشته، خرسند است.

نکته قابل توجه این است که از این تعداد کاربر، ۱.۴۴ میلیارد نفر با افزایش ۲۱ درصدی نسبت به سال گذشته از سرویس های موبایلی استفاده می کنند.

زاکربرگ که به تازگی از مرخصی دو ماه خود به دلیل تولد دخترش بازگشته است، می گوید: استراتژی ما کار کردن است و ما فرصت های بسیاری پیش رو داریم، بنابراین قصد داریم سرمایه گذاری برای ارائه نتایج بیشتر در بلندمدت را ادامه دهیم.

وی ادامه می دهد: با عضو جدیدی که به خانواده ام اضافه شده است، به میراثی که برای نسل آینده خواهیم گذاشت فکر می کنم.

از پیشرفت و فرصتی که برای ساختن چیزهای عالی در آینده داریم هیجان زده هستم. اگر ما به چالش های اساسی برای نزدیک تر کردن دنیا به هم متمرکز شویم، می توانیم دنیای بهتری را برای نسل بعدی ایجاد کنیم و این چیزی است که من هر روز وقتی راه فیس بوک را ادامه می دهم به آن فکر می کنم.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درآمد سه ماهه فیس بوک از 5 میلیارد گذشت -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات