طرح مقابله با سد معبر و عرضه مواد غذایی فاسد در اردبیل اجرا شد

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل روز دوشنبه در اجرای این طرح گفت: طرح مقابله با عرضه مواد غذایی فاسد شدنی و غیر بهداشتی با هدف برقراری امنیت غذایی و تامین مواد خوراکی سالم و بهداشتی برای شهروندان اجرا شده و بازدیدهای نظارتی در زمینه این طرح به صورت مستمر ادامه می یابد.
ناصر عتباتی افزود: در این طرح گروههایی متشکل از نیروهای متخصص از دستگاه های ذیربط با حضور در محل نسبت به بازرسی و نظارت به توزیع و فروش مواد خوراکی در مراکز فروش با حضور نماینده قضایی اقدام و با تخلفاتی که منجر به تهدید بهداشت عمومی و سلامت شهروندان شود با استفاده از اهرم های قانونی برخورد قاطع می کنند.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی شهرداری اردبیل ، شهردار اردبیل نیز در جریان برگزاری این طرح از تلاش شهرداری برای بر برقراری انضباط شهری خبر داد.
حمید لطف اللهیان با بیان اینکه سلامت عمومی و امنیت عبور و مرور شهروندان در اولویت برنامه های شهرداری قرار دارد افزود: به همراه سایر دستگاه های اجرایی عضو مدیریت پیشگیری از تخلفات شهری با جدیت نسبت به مقابله با هر نوع اقدامی که سلامت و امنیت عبور و مرور شهروندان را تهدید کند اقدام می شود.
شهر اردبیل بیش از 500 هزار نفر جمعیت دارد.
6018

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح مقابله با سد معبر و عرضه مواد غذایی فاسد در اردبیل اجرا شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات