997 هزار حمله سایبری عربی به بانک ملت

تاکنون ۹۹۷ هزار بار از سوی کشورهای عربی به سایت بانک ملت حمله کرده اند اما یک بار هم موفق به هک آن نشده اند. تسنیم: علی رستگار، مدیرعامل بانک ملت، دیروز در جمع خبرنگاران گفته است: «کسب و کار در کشور هر روز پیچیده تر می شود و براین اساس بانک‌ ها باید به سمت بانکداری جامع الکترونیکی حرکت کنند تا بتوانند نیاز های مشتریان را رفع نمایند.

ثبت ۹۹۷ هزار حمله سایبری علیه سایت بانک ملت از سوی کشورهای عربی

رستگار با اشاره به گسترش بانکداری بدون شعبه افزوده است: «پیش بینی می شود تا ۵ سال آینده در نظام بانکی کشور بخش فناوری اطلاعات و سیستم‌ های الکترونیک بر همه ی بخش‌ ها مقدم باشد، بنابراین بانکی موفق تر خواهد بود که به این سیستم‌ ها مجهز باشد. در این راستا افتتاح حساب جاری بدون حضور مشتری از طریق سیستم‌ های الکترونیکی و بدون نیاز به کاغذ که به محیط زیست هم کمک می کند و صدور کارت‌ های هدیه به صورت تلفنی در دستور کار قرار گرفته است».

اما نکته ی جالب دیگری که در صحبت های مدیرعامل بانک ملت وجود داشته آمار جالبی است که ایشان از تعداد حملات سایبری انجام شده از سوی کشور های عربی علیه سایت بانک ملت ارائه داده اند. رستگار در صحبت های خود اظهار داشته است: «تاکنون ۹۹۷ هزار بار از سوی کشورهای عربی به سایت بانک ملت حمله کرده اند اما یک بار هم موفق به هک آن نشده اند».

[ منبع این خبر سایت برترین ها-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «997 هزار حمله سایبری عربی به بانک ملت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات