دلداری وزیر کار به عارف+اینستاپست

علی ربیعی در صفحه اینستاگرام خود به نوعی به محمدرضا عارف نماینده مجلس شورای اسلامی دلداری داد و بابت حضور در عرصه های سیاسی کشور از وی تقدیر نمود.


به گزارش شریان نیوز، علی ربیعی وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خود خطاب به محمد رضا عارف نوشت: جا دارد از تلاش‌ها و اقدامات برادر عزیزم دکتر عارف تقدیر کنم. عارف در زمره سیاست‌ورزانی است که قواعد یک نظام مردمسالار را می‌شناسد و به آن قواعد احترام می‌گذارد.

  ایشان در موقعیت‌های مختلف نشان داده‌اند که منافع و مصلحت مردم ایران را بر هر منفعتی دیگر ترجیح می‌دهند و در راه نظام شکوهمند اسلامی از هیچ فداکاری دریغ ندارند. هر زمان که احساس تکلیف کنند در عرصه‌های مختلف حضور می‌یابند و با حضورشان نه تنها بر درخت پرثمر و امید کشور عزیزمان می‌افزایند بلکه با نفس حضورشان درس یک مبارزه اخلاقی سیاسی هم می‌دهند.   سرمشقی برای نسل جوان که به یاد بیاورند در عرصه سیاست هم می‌شود بدون غوغاسالاری و اقدامات پوپولیستی، در قلب مردم جا داشت و همیشه بهترین نقش را برای به حد اعلا رسیدن منافع مردم ایفا کرد.     دلداری وزیر کار به عرف+اینستاپست  

[ منبع این خبر سایت شریان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دلداری وزیر کار به عارف+اینستاپست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات