عصبانیت کاپیتان‌های پرسپولیس از یک اتفاق مجازی؛ ما هنوز نرفته‌ایم!

عصبانیت کاپیتان‌های پرسپولیس از یک اتفاق مجازی؛ ما هنوز نرفته‌ایم!

نامه نیوز/ دو مدافع باتجربه پرسپولیس از شایعاتی که در شبکه های اجتماعی به راه افتاده به شدت عصبانی هستند.
برانکو برای فصل جدید به دنبال جذب چند مدافع جدید است که می توند به جدایی نفراتی مثل نورمحمدی و بنگر منجر شود.
با این حال هنوز تکلیف جداشده ها مشخص نشده و چه بسا اگر قرمزها در نقل و انتقالات نتوانند گزینه های مدنظر خود را جذب کنند، مجبور به تمدید قرارداد حداقل یکی از دو مدافع فوق شوند.
جالب اینکه اخیرا در شبکه های اجتماعی با قطعیت از جدایی این دو بازیکن که کاپیتان های اول و دوم پرسپولیس در نیم فصل دوم بوده اند، یاد شده و حتی آدرس صفحات آنها در اینستاگرام نیز منتشر شده تا هواداران برای تشکر و خداحافظی به آن صفحات مراجعه کنند!
خیلی از پرسپولیسی ها نیز این کار را انجام داده اند تا جایی که باعث عصبانیت بنگر و نورمحمدی شده اند. آنها می گویند هنوز از پرسپولیس نرفته اند و نمی دانند چرا باید هواداران از حالا با آنها خداحافی کنند!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عصبانیت کاپیتان‌های پرسپولیس از یک اتفاق مجازی؛ ما هنوز نرفته‌ایم!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات