شوخی مرگبار در رختکن + عکس

برنا : شوخی دو دوست در رختکن محل کار با قطع نخاع و مرگ تلخ یکی از آنها خاتمه یافت.مرد جوان باور ندارد بخاطر این شوخی در برابر اتهام سنگینی قرار گرفته است.


صبح ۲۵دیماه سال گذشته مسئولان بیمارستان فیاض بخش در تماس با پلیس از مرگ مرموز مردی خبر دادند و وقتی تیمی از ماموران کلانتری ۱۷۹خلیج فارس خود را به بیمارستان رساندند مشخص شد مردی ۳۵ ساله به نام محمد با عارضه قطع نخاع ناگهانی از محل کارش در کارخانه روغن سازی به بیمارستان انتقال یافته است.

همسر محمد که باور نمی کرد وی جان باخته باشد به ماموران گفت که ساعت ۶ صبح حال شوهرش در محل کارش واقع در جاده قدیم خراب شده و وی در آخرین تماس ادعا کرده است سرش گیج رفته لیز خورده و روی زمین افتاده است.

باتوجه به نوع عارضه که جابه جایی مهره های ۵و۶ بود پلیس این ادعای محمد در تماس با همسرش را نپذیرفت و بازپرس احمد بیگی از شعبه ۷ دادسرای امورجنایی تهران دستور داد تا تیمی از اداره ۱۰ پلیس آگاهی رازگشایی کنند.

بدین ترتیب ، ماموران با تحقیق از همکاران محمد پی بردند که دوست صمیمی این مرد با یک شوخی او را به چنین روزی انداخته است.

این مرد روز ۱۸ اردیبهشت ماه تحت بازجویی گرفته شد و در حالیکه گریه می کرد گفت:من در رختکن با محمد شوخی کردم او روی زمین بود که پاهایش را گرفته و بلندکردم همان لحظه ناله ای کرد و بی هوش شد متاسفانه پزشکی نبود و با ماشین شخصی محمد را به بیمارستان رساندیم و باور نمی کنم چنین شوخی ای باعث مرگ دوستم شده باشد.

بنابه این گزارش:متهم پرونده پس از بازسازی صحنه حادثه و با سپردن وثیقه آزاد است  تا با صدورکیفرخواست بزودی در دادگاه محاکمه شود.

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شوخی مرگبار در رختکن + عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات