رشد ۹۶ درصدی اشتغال در تعاون/ متوسط اعضای هر واحد ۲۸ نفر

به گزارش خبرگزاری مهر، براساس گزارشات اخذ شده از سامانه جامع آمارهای ثبتی تعاون، در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵، تعداد ۲۷۹ تعاونی و یک اتحادیه در کل کشور به ثبت رسیده است. تعداد کل اعضاء تعاونی ها ۷۸۱۴ نفر و تعداد فرصت شغلی ۷۸۴۶ نفر و سرمایه اولیه حدود ۶۱ میلیارد ریال است.

متوسط تعداد اعضا و فرصت شغلی مربوط به این تعاونی ها ۲۸ نفر است. بیشترین تعداد تعاونی ثبت شده به استان های خراسان رضوی، تهران و فارس با تعداد ۳۷ و ۲۴ تعاونی تعلق دارد. همچنین بیشترین تعداد تعاونی های ثبت شده به ترتیب در فعالیت های کشاورزی و صنعت با ۸۵ و ۷۵ واحد است.

تعاونی های کشاورزی و ساختمان به ترتیب با ۱۶۲۰ و ۱۵۲۵ نفر دارای بیشترین اعضا هستند. همچنین بیشترین فرصت شغلی مربوط به تعاونی های صنعت و کشاورزی با ۳۷۸۴ و ۱۳۱۸ نفر است. مقایسه عملکرد ماه اردیبهشت ۱۳۹۵ نسبت به فروردین ۱۳۹۵ نشان می دهد تعداد تعاونی های ثبت شده در اردیبهشت ماه سال جاری ( ۲۷۹ واحد) در مقایسه با ماه گذشته ( ۲۵۸ واحد)، افزایشی معادل ۸ درصد دارد.

تعداد اعضا و فرصت شغلی افزایشی معادل ۲۷ درصد و ۷۳ درصد را به همراه دارند. مقایسه عملکرد ماه اردیبهشت ۱۳۹۵ نسبت به ماه اردیبهشت ۱۳۹۴ نشان می دهد تعداد تعاونی های ثبت شده در اردیبهشت ماه سال جاری ( ۲۷۹ واحد) در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل ( ۲۹۷ واحد)، کاهشی معادل ۶ درصد دارد که این میزان برای تعداد اعضاء و فرصت شغلی به ترتیب افزایشی معادل ۵۶ درصد و ۹۶ درصد را به همراه دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رشد ۹۶ درصدی اشتغال در تعاون/ متوسط اعضای هر واحد ۲۸ نفر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات