اساسنامه کمیته ملی المپیک اصلاح می شود

به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث هاشمی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اصلاح اساسنامه کمیته ملی المپیک که با ایرادهایی مواجه بود، پرونده را به کمیسیون مدیریت ارجاع دادیم. این اساسنامه در کمیسیون مورد نظر مورد بحث و بررسی قرار داده شد و طی آن اعضا، پیشنهادهای خود را در اختیار ما قرار دادند.

وی تصریح کرد: بر همین اساس و با توجه به پیشنهادهای مطرح شده از سوی کمیسیون مدیریت، اصلاح اساسنامه کمیته ملی المپیک در دستور کار هیات اجرایی قرار گرفته تا اصلاحات مورد نظر را در آن انجام دهیم. تاکید می کنم در این زمینه کمیسیون مدیریت نظرات خود را اعلام کرده است و بر اساس آن کار را پیش می بریم.

رئیس کمیته ملی المپیک همچنین با اشاره به تصویب آئین نامه کمیسیون ورزشکاران گفت: این آئین نامه جهت تائید و تصویب نهایی به شورای المپیک آسیا ارسال شده است. بعد از اخذ این تائیدیه، طبق قوانین، انتخابات کمیسیون ورزشکاران را برگزار می کنیم اما تا آن زمان طبق روال گذشته، فعالیت های این کمیسیون با مدیریت هادی ساعی پیگیری خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اساسنامه کمیته ملی المپیک اصلاح می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات