«نصب فیلتر جاذب ذرات معلق» شرط واردات خودروهای دیزلی

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، سازمان حفاظت محیط زیست در این نامه خواسته، ترتیبی اتخاذ شود که ثبت سفارش خودروهای سنگین دیزلی درون‌شهری از اول مهرماه امسال و ثبت سفارش خودروهای دیزلی سنگین برون‌شهری از اول فروردین سال آینده با رعایت شرط نصب فیلتر جاذب ذرات معلق انجام شود.
نصب فیلتر جاذب ذرات معلق برای خودروهای دیزلی بر اساس مصوبه هیات وزیران در سال 1393 الزامی شده بود و از ابتدای آذرماه پارسال نیز شماره‌گذاری خودروهای وارداتی دیزلی وانت، سبک و ون منوط به نصب فیلترهای جاذب ذرات شد.
بر همین اساس و بنا به درخواست سازمان حفاظت محیط زیست، خودروهای وارداتی سنگین نیز مشمول قانون نصب فیلتر جاذب ذرات شده‌اند که ثبت سفارش خودروهای سنگین درون شهری و برون شهری نیز طبق زمان‌بندی با رعایت این شرط انجام خواهد شد.
اقتصام** 2023

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««نصب فیلتر جاذب ذرات معلق» شرط واردات خودروهای دیزلی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات