آموزش و پرورش از هیئت امنایی شدن استقبال می کند

سید محمد بطحایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ی اداره هیئت امنایی وزارت آموزش و پرورش گفت: نمایندگان مجلس شواری اسلامی نهم طرحی را مبنی بر اینکه برخی از مناطق وزارت آموزش و پرورش به صورت آزمایشی هیئت امنایی اداره شود ارائه داده اند.

وی افزود: در روش هیئت امنایی همانند برخی از دانشگاه، ترکیبی از افراد با تخصص های و مسئولیت های اجتماعی مختلف، مسئولیت اداره آموزش و پرورش را بر عهده می گیرند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اعتبارات دولتی در اختیار آنان قرار می گیرد و  سایر منابع مورد نیاز را نیز از جاهای مختلف به دست می آورند و آموزش وپرورش را اداره می کنند.

بطحایی تاکید کرد: این کلیات طرح است و به نظر می رسد هیئت امنایی کردن، یک گام مثبت برای مشارکت سایر نهادها است و با کلیات این طرح موافق هستم البته از جزییات خبر ندارم.

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره دهم طرح هیئت امنایی شدن وزارت آموزش و پرورش را ارائه کرده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آموزش و پرورش از هیئت امنایی شدن استقبال می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات