اولويت پليس خودسازی و پرهيز از هوای نفس

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسن کرمی با حضور در جمع کارکنان يگان ويژه پايتخت اظهار داشت: تهران ام القری جهان اسلام بوده و چشم دنيا به آن معطوف است، پس پليسی که در مرکز اين کشور اسلامی انجام وظيفه می کند. بايد از هر حيث نمونه و متمايز باشد.

وی خاطرنشان کرد: اولين چيزی که برای پليس در اين کشور اولويت دارد خودسازی و پرهيز از هوای نفس است و تحقق اين امر با اتصال به نماز، قرآن و تقويت باورهای درونی است که محقق می شود و مصداق آن جوانان سال ۵۶ و ۵۷ بوده که با خودسازی و دست خالی برحکومت سفاک و ستمگر رژيم ستمشاهی پيروز شدند .

کرمی در ادامه بيان کرد : يگان ويژه در دوران دفاع مقدس و بعداز آن نيز در جنوب شرق و شرق کشور در حفظ امنيت و مقابله با اشرار خوش درخشيده و در داخل نيز، در فتنه ها با بصيرت و آگاهی به موقع در صحنه حضور يافته و سربلند از آن خارج شده و در همه جا خود را واحدی منظم، منسجم و با انضباط نشان داده است.

اين مقام ارشد يگان های ويژه ناجا افزود: نيروی انسانی سرمايه اصلی هرکشور است و وظيفه ای که بر عهده ماست، مقابله با تهديدات دشمن، حفظ و تقويت روحيه سلحشوری و تشخيص درست راه و حرکت در مسير ولايت فقيه است که امروز سکاندار اين کشتی هدايت رهبر معظم انقلاب است.

سردار کرمی در خصوص آرمان و هدف غايی و الهی يک ملت به حکومت جور و مستبد شاهنشاهی اشاره کرد و گفت: با آنکه رژيم طاغوت قبل از انقلاب از حمايت های سرويس اطلاعاتی ساواک و کشورهای بيگانه برخوردار بوده باز ما شاهد بوديم که در برابر اراده عظيم و پولادين ملت که نشأت گرفته از اعتقادات دينی و رهبری روحانيت و زعيم بزرگ شيعه حضرت امام خمينی(ره) خيلی زود سقوط کرده است. چرا که جايی که حاکمان حکومت از لحاظ ايمان و اعتقاد ضعيف باشند به طبع عناصر و گماشتگان آن نيز هدفی جز ماديات و خوش گذرانی نداشته و صرف تکيه بر تجهيزات کارايی لازم را نخواهد داشت.

فرمانده يگان های ويژه ناجا همچنين تاکيد کرد: يگان ويژه تهران بزرگ از اولويت و حساسيت خاصی برای ناجا برخوردار است و با توجه به اينکه يگان ويژه ويترين پليس است در نظر داریم درآينده نزديک از هر حيث به تجهيز هرچه بهتر آن بپردازيم. 

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اولويت پليس خودسازی و پرهيز از هوای نفس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات