پرونده‌های ورودی تعزیرات حکومتی خراسان شمالی ۲۸ درصد افزایش یافت

محمد نجفی در گفتگو با مهر اظهار داشت: طی دو ماه نخست امسال ۷۶۹ پرونده وارد تعزیرات حکومتی خراسان شمالی شد که این میزان ۲۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

نجفی افزود: طی این مدت ۱۸۸ فقره پرونده، ۷۶۹ پرونده وارده و ۸۷۹ فقره پرونده مختومه و ۷۷ پرونده باقی‌مانده در حال رسیدگی است.

وی تصریح کرد: از مجموع پرونده‌های وارده به تعزیرات حکومتی استان طی دو ماه نخست امسال ۶۸۷ مورد مربوط به کالا و خدمات با ۱۱ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۸ مورد درزمینهٔ قاچاق کالا با ۸۰ درصد افزایش و ۴۴ مورد مربوط به بهداشت، دارو و درمان با ۹ درصد افزایش نسبت به پرونده‌های سال گذشته در این حوزه است.

نجفی بیان کرد: میزان محکومیت پرونده‌های ورودی به تعزیرات حکومتی خراسان شمالی از ابتدای امسال دو میلیارد و ۷۶۵ میلیون و ۳۰۱ هزار و ۱۹۷ ریال بوده است.

معاون اجرایی تعزیرات حکومتی استان تصریح کرد: در حوزه رسیدگی به تخلفات کالا و خدمات ۷۷۴ مورد پرونده مختومه و ۱۳۶ مورد از سال گذشته وجود داشته و ۴۹ پرونده در حال رسیدگی هست که میزان محکومیت در این حوزه یک میلیارد و ۵۹۰ میلیون و ۵۱۴ هزار و ۳۵۴ ریال بوده است.

نجفی با اشاره به اینکه در حوزه قاچاق کالا و ارز طی دو ماه نخست امسال ۴۴ فقره پرونده، ۵۷ فقره پرونده مختومه و ۲۵ فقره پرونده در حال رسیدگی می باشد و میزان محکومیت در این حوزه یک میلیارد و ۱۸ میلیون و ۸۸۶ هزار و ۸۴۳ ریال است.

وی اظهار داشت: در حوزه بهداشتی، دارویی، درمانی ۴۴ فقره پرونده وارده، ۴۸ پرونده مختومه و سه فقره در حال بررسی است و تعداد هفت پرونده نیز از آخر سال گذشته در این حوزه وجود دارد.

معاون اجرایی تعزیرات حکومتی استان میزان محکومیت در حوزه بهداشتی، دارویی، درمانی را ۱۵۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال اعلام کرد.

نجفی گفت: بیشترین تخلف مربوط به عدم درج قیمت با ۲۹۷ مورد  و دیگر تخلفات ازجمله عدم موقعیت صنفی با ۳۳ مورد، عدم ارائه فاکتور خرید ۶۹ مورد، عدم اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی ۹۳ مورد، گران‌فروشی ۱۲۰ مورد، عرضه کالای غیربهداشتی ۲۴ مورد، عرضه کالای قاچاق ۱۵ مورد، کم‌فروشی ۶ مورد و عدم صدور فاکتور ۱۶۸ مورد بوده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرونده‌های ورودی تعزیرات حکومتی خراسان شمالی ۲۸ درصد افزایش یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات