۴۳۰ نفر از پرسنل شهرداری بجنورد تحت معاینات سلامت قرار گرفتند

سید عباس نقیب در گفتگو با مهر اظهار داشت: معاینات سلامت برای پرسنل اجرایی شهرداری در بخش خدمات شهر و عمران به سبب درگیری با محیط و فعالیت‌هایی که ممکن است درروند سلامت جسمی و روانی آن‌ها اختلال ایجاد کند، انجام شد.

وی افزود: این معاینات شامل تست سلامت جسمی و اجرای آزمون‌های سلامت روانی است تا باریشه یابی مشکلات پرسنل برای رفع آن برنامه‌ریزی شود.

سرپرست شهرداری بجنورد تصریح کرد: کارگاه‌های آموزشی، تست‌های انفرادی، تمرین‌های روزانه ازجمله راه‌کارهای درمانی است که به‌منظور حفظ وضعیت نرمال افراد برگزار می‌شود.

نقیب خاطرنشان کرد: پرسنل شهرداری به سبب کنش محیطی و تقابل مردمی همواره نیاز به بررسی و آسیب‌شناسی سلامت دارند تا با تخمین و برآورد اشکالات به‌طور مستمر بتوان برای آن برنامه‌ریزی کرد تا سطح کیفی خدمات دچار افت نشوند.

وی تصریح کرد: عمده امور اجرایی شهرداری به سبب سطح بالای استرس از نحوه کار و ضرورت حفظ رضایت شهروندان دارای حساسیت بالایی است و شهرداری به سبب کاهش مخاطرات محیطی حاصل از تقابل انسانی اقدام به برآوردهای دوره‌ای کرده است.

این مسئول گفت: طی بررسی‌های انجام‌شده بسیاری از بیماری‌های جسمی که فرد به آن واقف نبوده شناسایی و تحت درمان دارویی قرارگرفته‌اند و پرسنل شهرداری از انجام آن رضایت کامل داشتند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۴۳۰ نفر از پرسنل شهرداری بجنورد تحت معاینات سلامت قرار گرفتند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات