سرمایه‌گذاران عراقی با واحدهای تولیدی استان ایلام همکاری می‌کنند

پرچم ایران و عراق همکاری تجار و سرمایه‌گذاران عراقی در رونق‌گیری واحدهای تولیدی و صنعتی راکد استان ایلام هدف سفر هیئت تجاری ۱۶ نفره عراقی از شهرک صنعتی ایلام است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، از روز گذشته یک هیئت 16 نفره عراقی از مسئولان اتاق‌های بازرگانی استان‌های هم‌جوار با استان ایلام در کشور عراق وارد این استان شدند.

این هیئت روز گذشته یک نشست با تجار و مسئولان اتاق بازرگانی استان ایلام با حضور رئیس اتاق مشترک ایران و عراق در ایلام برگزار کردند و در زمینه‌های مختلف مراودات تجاری بین دو استان بحث و گفت‌وگو کردند.

این هیئت امروز از شهرک صنعتی ایلام بازدید کردند و آخر وقت امروز ایلام را به مقصد عراق ترک می‌کنند.

این بازدید با هدف همکاری تجار و سرمایه‌گذاران عراقی در رونق گیری واحدهای تولیدی و صنعتی راکد استان ایلام و همچنین افزایش و توسعه مراودات دو کشور و به ویژه استان ایلام انجام شده است.

در شهرک صنعتی ایلام به دلیل وجود مشکلات مالی و کمبود نقدینگی رکود وجود دارد و بسیاری از واحدهای صنعتی به تعطیلی کشیده شده‌اند که در صورت سرمایه گذاری و مشارکت عراقی‌ها در این واحدهای صنعتی و تولیدی رونق مجدداً به واحدهای صنعتی باز می‌گردد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمایه‌گذاران عراقی با واحدهای تولیدی استان ایلام همکاری می‌کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات