جدایی قلعه‌نویی از تراکتورسازی قطعی شد؟

به نظر می رسد جدایی امیر قلعه نویی از تیم تراکتورسازی قطعی شده است. به گزارش نامه نیوز ، با اینکه اعضای هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی رای به ماندگاری امیر قلعه نویی داده اند اما مدیرعامل باشگاه قصد داردفرد جدیدی را به عنوان سرمربی انتخاب کند.

سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه در شرایطی که اعلام شده سرمربی جدید تراکتورسازی روز یکشنبه هفته آینده مشخص می شود، با اظهاراتی عجیب به نوعی امیر قلعه نویی را جدا شده دانست.

عباسی اظهار داشت: ما به دنبال ایجاد فضای بهتر در تراکتورسازی هستیم و برنامه‌مان را نیز در همین راستا تدوین کردیم. البته قلعه‌نویی یک برنامه اجمالی به باشگاه داده است که این برنامه با نقایصی همراه است. همانطور که گفتم می‌خواهیم فضای بهتری را در تراکتور تجربه کنیم. به هر حال نحوه همکاری و شرایط آن باید در هیات مدیره مورد بررسی قرار بگیرد.


وی درباره گزینه های سرمربیگری تراکتورسازی نیز حرف زد: به هر حال پراکندگی در میان گزینه‌ها وجود دارد. هر یک از اعضای هیات مدیره گزینه‌های خود را پیشنهاد دادند. ما هم فرم‌های همکاری را به گزینه‌های مورد نظر ارسال کردیم تا آن‌ها نیز برنامه‌های خود را ارائه کنند تا پس از بررسی برنامه‌ها و شرایط سرمربی‌مان را انتخاب کنیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جدایی قلعه‌نویی از تراکتورسازی قطعی شد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات