بنا: کی‌روش برای همه تعیین تکلیف می‌کند؛ من حرف نزنم؟

کارلوس کی‌روش برای زمین و زمان خط تعیین (تعیین تکلیف) می‌کند. هیچ کس جرأت نمی‌کند چیزی بگوید. من سرمربی تیم ملی هستم. می‌گویم من جنبه ندارم. این حق سرمربی است به گزارش نامه نیوز به نقل از آی اسپورت ، محمد بنا سرمربی تیم کشتی فرنگی ایران چند روزیست که با برخی رسانه‌ها دچار چالش شده و انتقادات زیادی می‌شنود. ماجرا هم از اینجا شروع شده که گویا یکی از خبرنگاران حاضر در جام جهانی کشتی فرنگی با برخورد بدی از سوی بنا مواجه شده است. بنا درباره ان اتفاق این طور توضیح داده است:«فیلم این صحنه موجود است. هر عملی یک عکس‌العملی دارد. من گفتم اگر شرایط مهیا نباشد می‌روم. مسئولان فدراسیون کشتی با من صحبت کردند که شرایط درست می‌شود، من هم بلافاصله مصاحبه کردم که می‌مانم. چرا شما فقط «می‌روم» را نشان می‌دهید و به «می‌مانم» نمی‌پردازید؟ این می‌شود دروغ، افترا و حاشیه درست کردن برای جایگاه یک فرد. وقتی همه چیز علیه تو بگویند و بعد خیلی راحت دوربینش را بگیرد جلوی من که مصاحبه کند؟ من هم دوربینش را زدم آن طرف و گفتم  مصاحبه نمی‌کنم و می‌روم. من با آن خبرنگار مشکلی نداشتم و برای او احترام بسیار بالایی قائل هستم اما دوست نداشتم با آن دوربین حرف بزنم و حتی بعد از قهرمانی هم با دوربینی حرف نزدم و این اولین بار است که صحبت می‌کنم.»

اما جالب این جاست که بنا در بین حرف‌هایش کنایه‌ای هم به کارلوس کی‌روش زده است:« کارلوس کی‌روش برای زمین و زمان خط تعیین (تعیین تکلیف) می‌کند. هیچ کس جرأت نمی‌کند چیزی بگوید. من سرمربی تیم ملی هستم. می‌گویم من جنبه ندارم. این حق سرمربی است. به طور مثال فردا شما تماس گرفتی و من جواب شما را ندادم. شما به عنوان خبرنگاری که به قلمت قسم خوردی، باید به این خاطر که من جوابت را ندادم، با من لج کنی و شروع کنی از من بد بنویسی؟ خیلی‌ها این کار را انجام می‌دهند.»

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بنا: کی‌روش برای همه تعیین تکلیف می‌کند؛ من حرف نزنم؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات