ماجرای مصاحبه ها و نوه خیالی سرمربی پرسپولیس از زبان مترجم برانکو

مترجم برانکو تاکید کرد که وی اخیرا مصاحبه ای انجام نداده است. به گزارش نامه نیوز، برانکو برای گذراندن دوران تعطیلات خود راهی کرواسی شده تا در کنار خانواده اش به استراحت بپردازد. در این بین برخی از رسانه ها در این چند وقت اخیر از قول این مربی مصاحبه هایی منتشر کرده اند که با توجه به دور بودن برانکو از ایران امکان تائید یا تکذیب آن وجود ندارد.
البته مترجم برانکو در این باره به خبرنگار نامه نیوز گفت: من از روزی که برانکو از ایران رفته هیچ مصاحبه ای را ترجمه نکردم و برانکو هم بدون مترجم مصاحبه نمی کند.
وی ادامه داد: برانکو از اینکه از قولش مصاحبه نوشته شده بسیار شاکی است. حتی یکی از روزنامه ها نوشته بود او این روزها با نوه اش در سفر است اما باید بگویم فرزندان برانکو هنوز ازدواج نکرده اند که او بخواهد نوه داشته باشد!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ماجرای مصاحبه ها و نوه خیالی سرمربی پرسپولیس از زبان مترجم برانکو» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات