شوخی مرگبار ۲ همکار

۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۱ - کد خبر: 184076 شوخی مرگبار ۲ همکار

سلامت نیوز: شوخی عجیب ۲ همکار در کارخانه با مرگ یکی از آنها پایان یافت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از همشهری آنلاین، 22اسفند سال گذشته مسئولان بيمارستاني در پايتخت با پليس تماس گرفتند و خبر از مرگ مرموز مرد 38ساله‌اي دادند. قرباني در قسمت قوطي‌سازي‌ كارخانه‌اي در جاده قديم كرج كار مي‌كرد اما 2ماه قبل‌تر (25دي 94) به‌دليل شكستگي و قطع نخاع به بيمارستان منتقل شده و در نهايت جانش را از دست داده بود. كارآگاهان در ابتدا به تحقيق از همسر وي پرداختند. او گفت: شوهرم زماني كه در محل كارش بود دچار حادثه و توسط اورژانس به بيمارستان منتقل شد. او مي‌گفت كه در محل كارش دچار سرگيجه شده و پس از آن به زمين خورده است اما من حدس مي‌زنم كه ماجراي ديگري در ميان بوده است.

از آنجا كه مرگ اين مرد مشكوك بود، ‌موضوع به قاضي سعيد احمدبيگي بازپرس جنايي تهران گزارش شد و با دستور وي تيمي از كارآگاهان راهي محل كار قرباني شدند تا معماي مرگ اين مرد را رازگشايي كنند. كارآگاهان در تحقيق از همكاران مرد جوان پي بردند كه او قرباني يك شوخي ساده شده است. يكي از كاركنان كارخانه گفت: ساعت 5:30صبح در محل كارمان بوديم و چاي مي‌خورديم. قرباني و چند همكار ديگرمان هم بودند و با هم شوخي مي‌كرديم و مي‌خنديديم.

آنقدر گفتيم و خنديديم كه قرباني از خنده نقش زمين شد. همان لحظه شهروز يكي از كارمندان كارخانه به سمت قرباني رفت تا بازهم با او شوخي كند. پاهايش را گرفت و بلند كرد اما ناگهان قرباني فريادي كشيد و از حال رفت. همه ما شوكه شديم چون مشغول شوخي و خنده بوديم كه ناگهان اين اتفاق افتاد. پس از آن با اورژانس تماس گرفتيم و در عين‌ ناباوري، او روي تخت بيمارستان جانش را از دست داد.

با انجام تحقيقات ميداني قاضي دستور احضار شهروز به دادسرا را صادركرد. او كه از مرگ همكارش شوكه بود به قاضي گفت: همه‌‌چيز شوخي بود، وقتي همكارم از هوش رفت بهيار كارخانه را خبر كرديم و به اورژانس زنگ زديم. يك برانكارد نبود كه همكارم را ببرند و ما مجبور شديم او را روي صندلي بنشانيم. شايد اگر برانكارد بود همكارم حالا زنده بود. باوركنيد خودم هنوز باورم نمي‌شود كه همكارم در اين ماجرا جانش را از دست داده است.

هم‌اكنون براي متهم قرار قانوني صادر شده است و چند روز قبل پزشكي قانوني علت مرگ قرباني را اعلام كرد. به گفته پزشكان قرباني بر اثر كوفتگي شديد بدنش، قطع نخاع گردن و فلج شدن اندام و جابه‌جايي مهره 5و 6جان باخته است و تحقيقات در اين پرونده همچنان ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت سلامت نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شوخی مرگبار ۲ همکار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات