سخنگوی وزارت کشور: اصل بر عدم تغییر استانداران است/ تغییرات در جهت هم افزایی است

سخنگوی وزارت کشور: اصل بر عدم تغییر استانداران است/ تغییرات در جهت هم افزایی است سیاست > دولت - ایرنا نوشت: قائم مقام وزیر کشور با تاکید بر اینکه وزارت کشور به ثبات مدیریت اعتقاد دارد، گفت: اصل بر عدم تغییر استانداران است مگر اینکه فردی تقاضای بازنشستگی کند یا بخواهد در جای دیگری به خدمت مشغول شود.

حسینعلی امیری درباره برخی شایعات مبنی بر تغییر تعدادی از استانداران کشور ضمن رد این شایعات تاکید کرد: در وزارت کشور اصل بر عدم تغییر استانداران است ؛ هرچند وزارت کشور مرتب در حال ارزیابی مدیران است.

قائم مقام وزیر کشور همچنین درباره دلیل تغییر معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای این وزارتخانه گفت: اقتصاد مقاومتی که یکی از وظایف مهم این معاونت می باشد از برنامه های اصلی دولت است و به ظرفیت سازی های جدید نیاز دارد لذا نیاز به وارد کردن نیروهای پرانرژی بود.

امیری ادامه داد: تغییر معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور علت خاصی نداشته و در جهت هم افزایی و ظرفیت سازی جدید بوده است.

قائم مقام وزیر کشور تاکید کرد: محمدحسین فروزانمهر معاون سابق هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به عنوان مشاور اقتصادی وزیر منصوب شده است و این وزارتخانه کماکان از دانش و تجربه وی بهره می برد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز گذشته در حکمی بابک دین پرست را جایگزین محمدحسین فروزانمهر در معاونت هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه ای این وزارتخانه کرد.

فروزانمهر با حکم وزیر کشور به عنوان مشاور اقتصادی وی منصوب شد.

27216

کلید واژه ها: سخنگوی وزارت کشور - دولت یازدهم -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سخنگوی وزارت کشور: اصل بر عدم تغییر استانداران است/ تغییرات در جهت هم افزایی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات