نباید اجازه دهیم مجلس دهم به حاشیه برود/ تعامل دو فراکسیون امید و ولایت باید برای حل مشکلات مردمگروه سیاست جهان نیوزـ احمد امیرآبادی فراهانی منتخب مردم قم در مجلس دهم شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به لزوم تعامل و همکاری دولت و مجلس دهم برای حل مشکلات اساسی مردم، گفت: مشکل اساسی کشور در حال حاضر مسئله اقتصادی، معیشت مردم و اشتغال جوانان است.

*لزوم هماهنگی میان دولت و مجلس برای حل مشکلات مردم

امیرآبادی افزود: یکی از راهکارها برای حل این مشکلات هماهنگی میان دولت و مجلس دهم است تا این مشکلات به‌نحو احسن حل شود، هماهنگی به این معنی که اگر دولت راهکار و یا لایحه‌ای برای حل مشکلات اساسی کشور و مردم دارد حتماً به مجلس ارائه دهد و مجلس دهم نیز باید کمک کند تا این لوایح تصویب شود.

*نباید اجازه دهیم مجلس دهم به حاشیه برود

منتخب مردم قم در مجلس دهم با تأکید بر "نباید اجازه دهیم مجلس دهم به حاشیه برود"، خاطرنشان کرد: مردم دوست ندارند مسائل حاشیه‌ای در مجلس مطرح شود. مردم در حال حاضر گرفتار هستند و مشکلات عدیده‌ای دارند و باید تلاش شود تا مشکلات آنان حل شود.

*مجلس دهم قطعاً در حل مشکلات مردم به دولت کمک خواهد کرد

امیرآبادی با بیان اینکه مجلس دهم قطعاً در حل مشکلات مردم به دولت کمک خواهد کرد، تصریح کرد: دولت مسئول اجرایی کشور است و این بار به دوش دولت است و همه نمایندگان مجلس باید به دولت‌مردان کمک کنند تا مشکلات اساسی مردم حل شود.

*برای حل مشکلات مردم باید از ظرفیت‌های داخلی استفاده شود

امیرآبادی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات مردم باید حتماً از ظرفیت‌های داخلی استفاده شود، گفت: در این راستا سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده که حتماً باید در موضوع اقتصاد مقاومتی از ظرفیت‌های داخلی استفاده کنیم و آنها را به کار ببریم و از جوانان عزیز کشورمان در این راه استفاده و به آنان اعتماد کنیم.

*مردم پای کار بیایند تمامی مشکلات کشور حل خواهد شد

این نماینده مجلس با تذکر "باید به توانمندی‌های ملت بزرگ ایران اعتماد و توجه کنیم"، اظهار داشت: اگر مردم پای کار بیایند و به مسئولان کشور کمک کنند قطعاً تمامی مشکلات و به‌ویژه مشکلات اقتصادی کشور حل خواهد شد.

*مجلس دهم باید به معضلات اجتماعی توجه ویژه‌ای داشته باشد

امیرآبادی به مشکلات اجتماعی مردم و به‌ویژه اعتیاد و طلاق و آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: مجلس دهم باید حتماً به این معضلات توجه ویژه‌ای داشته باشد. در حال حاضر تعداد زیادی حاشیه‌نشین در کلان‌‌شهرها زندگی می‌کنند که باید نسبت به آنها پیگیری‌های لازم انجام شود.

*مبارزه با شبیخون فرهنگی دشمنان باید در مجلس دهم مورد پیگیری قرار گیرد

امیرآبادی خاطرنشان کرد: توجه به فرهنگ ایرانی و اسلامی ملت ایران و مبارزه با شبیخون فرهنگی دشمنان اسلام از دیگر موضوعاتی است که باید در مجلس دهم مورد تأکید و پیگیری قرار گیرد.

*عزت ملت ایران باید سرلوحه برنامه‌ مجلس دهم باشد

منتخب مردم قم در مجلس دهم در ادامه گفت: در موضوعات سیاسی بحث عزت ملت ایران و مبارزه با مستکبران و به‌ویژه رژیم صهیونیستی برای ما بسیار اهمیت دارد و باید سرلوحه برنامه‌ها و کارهای مجلس دهم باشد.

*لزوم همدلی و همراهی نمایندگان مجلس دهم

امیرآبادی همدلی و همراهی نمایندگان مجلس دهم را مورد تأکید قرار داد و گفت: ان‌شاءالله با همدلی نمایندگان مجلس دهم و با حفظ سلایق سیاسی نمایندگان مشکلات کشور و ملت ایران حل شود.

*سلایق سیاسی نمایندگان نباید به وحدت ملی خدشه وارد کند

این نماینده مجلس متذکر شد: سلایق سیاسی نمایندگان نباید به وحدت ملی و موضوعات اصلی کشور و مشکلات اساسی مردم خدشه وارد کند. مردم از نمایندگان مجلس دهم نمی‌پذیرند که دعوای سیاسی اتفاق بیفتد و مشکلات اساسی آنها روی زمین بماند.

*دو فراکسیون امید و ولایت باید برای حل مشکلات مردم با هم در تعامل باشند

منتخب مردم قم در مجلس دهم در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر دو فراکسیون امید و ولایت در مجلس دهم شکل گرفته که حتماً باید برای حل مشکلات مردم با هم همکاری داشته و در تعامل باشند.

*مردم توقع دارند مجلس دهم به مشکلات اساسی آنان توجه داشته باشد

امیرآبادی افزود: مردم توقع دارند مجلس دهم به مشکلات اساسی آنان توجه داشته باشد و این توقع ملت به‌جاست و باید نمایندگان به این توقع‌ها عنایت ویژه داشته باشند.

*اکثریت نمایندگان نسبت به مشکلات مردم و ارزش‌های انقلاب دغدغه دارند

امیرآبادی ابراز کرد: آنچه طی این چند روز از نمایندگان مشاهده کردم همه آنها دوست‌دار ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی هستند و بحمد‌الله در مجلس دهم دغدغه‌ای در این زمینه نخواهیم داشت، چون اکثریت نمایندگان نسبت به مشکلات مردم و ارزش‌های انقلاب و اسلام دغدغه و توجه دارند.

*مجلس دهم مجلس خوبی خواهد بود

این نماینده مجلس در پایان پیش‌بینی کرد: مجلس دهم مجلس خوبی خواهد شد و ان‌شاءالله با همکاری دولت بسیاری از مشکلات اساسی مردم در این مجلس حل خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نباید اجازه دهیم مجلس دهم به حاشیه برود/ تعامل دو فراکسیون امید و ولایت باید برای حل مشکلات مردم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات