تداوم ورزش حرفه ای نواب خطرناک است

باقری: تداوم ورزش حرفه ای نواب خطرناک استداود باقری رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در گفتگو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان گفت:شب گذشته هم نواب نصیر شلال توسط متخصصین پزشکی معاینه شد ،تشخیص آنها این است که وی  دیگر وزنه برداری را به صورت حرفه ای ادامه ندهد ومتاسفانه ادامه ی آن  خطر دارد.
وی تصریح کرد:با معاینه هائی که از آسیب دیدگی نواب صورت گرفت 5 دیسک ستون فقراتی وی تحت فشاراست وادامه ورزش در این سطح خطر ناک است.
باقری در ادامه گفت:وی از وزنه برداران خوب کشورمان است وبا این وضعیت برای خداحافظی از این ورزش خودشان باید تصمیم بگیرند.
وی تاکید کرد:نواب از امیدهای وزنه برداری ایران در المپیک برزیل بود ومتاسفانه با این اتفاق دیگر نمی توانند د راین بازیها شرکت کنند.
باقری در خصوص شرایط سلیمی عنوان کرد:بهداد در تمرینات تیم ملی بدون مشکل خاصی تمرین می کند وشرایط خوبی دار وطبق برنامه ی سرمربی وزنه می زند.
وی درباره ی وضعیت سعید افزود:خوشبختانه روند بهبودی آسیب دیدگی محمد پور نیز خوب پیش می رود وفیزیو تراپی خو را ادامه می دهد ووی تحویل فدراسیون پزشکی وورزشی شده است وآرنج عمل شده بدون محدویت حرکتی روند رو به جلوئی را طی می کند.
باقری در پایان خاطر نشان کرد:وزنه برداری ورزشی قدرتی است وورزشکاران باید مواظب باشند تا دچار مصدومیت نشوند.

انتهای پیام/


[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تداوم ورزش حرفه ای نواب خطرناک است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات